reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Witajcie kobietki :)
jestem w trakcie wybierania imienia dla naszej córeczki, i podoba nam sie Letycja w skr i zdrobniale Leti :) Co myslicie o tym imieniu. Kiedys je uslyszalam i odrazu bardzo mi sie spodobalo i chcialam by tak miala na imie moja coreczka. Jest takie delikatne i eleganckie uwazam ze pasuje do malej dziewczynki jak i do doroslej kobiety. Wiele osob ktorym powiedzialam o naszych typowaniach krecilo nosem na mysl o Letycji mowiac ze jest to dziwne imie, ze lepiej jakby dala na imie Hanna, Liliana... itp.

Potrzebuje opini prosze wypowiedzcie sie co o tym sadzicie , a moze macie jakies ladne typy imion?

Pozdrawiam :)

 
reklama
Moja znajoma z pracy niedawno urodziła córeczkę Wenus..... Myślałam, że będą mieli jakieś problemy w urzędzie, ale nie. Bez problemu zarejestrowali to imię.
 
Venus u nas odpadlo przez ta tenisistke ktora mojemu sie kojarzy z facetem :no:
a co powiecie o imieniu Kardiola???
ciezkie imie pierwszy raz slysze pewnie cos z laciny mi sie kojarzy z Kordianem

Ja ostatnio spotkałam się z NIkandrą. Oryginalne imię, ale dziecka bym tak nie nazwała.
Ja tez nie

Moja koleżanka dała na imię swojej córeczce Mirella. Uważam, że jest to bardzo dziewczęce imię!
Mirella byla w mojej podstawowce niewiele osob pamietam ale ja tak przez to imie kiedys nie uzywane
A co myślicie o imieniu Florentyna (Florka , Florusia, Florentynka)? Tak właśnie chcę dać na imię mojej córeczce, która ma się urodzić na koniec września:)
Czekam na wasze opinie:)
Mi sie podoba Flora ale mojemu nie i odpada ale piekne imie.
To samo Klementyna tez ladnie brzmi

Witajcie kobietki :)
jestem w trakcie wybierania imienia dla naszej córeczki, i podoba nam sie Letycja w skr i zdrobniale Leti :) Co myslicie o tym imieniu. Kiedys je uslyszalam i odrazu bardzo mi sie spodobalo i chcialam by tak miala na imie moja coreczka. Jest takie delikatne i eleganckie uwazam ze pasuje do malej dziewczynki jak i do doroslej kobiety. Wiele osob ktorym powiedzialam o naszych typowaniach krecilo nosem na mysl o Letycji mowiac ze jest to dziwne imie, ze lepiej jakby dala na imie Hanna, Liliana... itp.

Potrzebuje opini prosze wypowiedzcie sie co o tym sadzicie , a moze macie jakies ladne typy imion?

Pozdrawiam :)

Letycja bardzo delikatne dla mnie, kojarzy mi sie z serialami ale pozytywnie.
W ogole to zalezy gdzie sie zyje w jednym regionie imie jest popularne w innym nikt o nim nie slyszal.U nas sa calkiem inne typy np Chloe jest w pierwszej 10 piekne imie a w pl to raczej malom uzywane
 
Letycja bardzo mi sie podoba tak samo jak Lukrecja.Leti pięknie tak delikatnie,moja córeczka ma Blanka na imię i też ludzie się dziwią nie jest popularne narazie to imię u nas na Mazurach,ale wszyscy mówią ze to śliczne imię,tylko wkurza mnie jak mylą je z Lenką ,ale cóż.Mojej rodzinie nie przypadło do gustu,ale cóz przyzwyczaili się i teraz nawet twierdzą ze bardzo pasuje do córeczki:)Rób co ci serce podpowiada.
 
reklama
Do góry