reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

reklama
okres i ja juz dostalam, nawet drugi w tym miesiacu... pierwszy to tylko plamienie, ale teraz jakby ktos kran odkrecil... dzisiaj 6 dzien, nadal jest, choc juz nie taki jak na poczatku :-)

alex wreszcie podnosi glowke, i to tak podnosi ze czasem az traci rownowage i sie przeturla na boczek :-D ale ogolnie dobrze mu idzie :-) lapka w buzi caly czas, i juz nie chce za bardzo lezec, piszczy, krzyczy, gada, ciagle by chcial na rekach byc...
czyli wreszcie cos sie dzieje :-D
 
A mój synek coś mi nie chce jeść, steka, wierci się i mnie stresuje czy coś z tym moim mlekiem nie tak. Ogólnie jakiś marudny się zrobił.
 
Ostatnia edycja:
mgnienie to brzmi jak skok rozwojowy, albo kryzys laktacyjny... którekolwiek by to nie było to minie ;-)
 
Mgnienie- mi też to podchodzi pod "skok"..... nie martw się- ja od dwóch dni odczuwam dopiero ulgę, bo mój maluch też przechodził ostatnio skok. :sorry:
Wszystko było na NIE....:sorry:
 
I u nas też skok....ten 11, 12 tygodni. Nie jest najgorzej ale zdecydowanie jest inaczej :) ale jak to mój ukochany powiedział...musimy pomóc jej przez to przejść :) oj uwielbiam tego mojego chlopa he he he
 
reklama
Dziewczyny,
Moja Lenka jak leży na brzuszku to przechyla się ciągle w jedną stronę. Pediatra mówi, że to normalne ale ja nie widze od miesiąca poprawy. :-(
Czy Wasze dzieciaczki też tak mają?
 
Do góry