reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

Zuzolek tez ladnie glowke podnosi jak lezy na brzuszku, przewroci sie juz z pleckow na brzuszek i odwrotnie jak trzyma mojego palca ale czasem jeszcze tak smiesznie (jak jest na brzuszku) rece sie jej rozjezdzaja do tylu i wyglada tak jakby chciala ze skoczni na nartach skakac :-D:-D Ostatnio strzelilam jej nawet fotke. Jak przegram na kompa to sie pochwale jak moja coreczka robi konika na biegunach na swoim brzuszku :-D:-D:-D
 
reklama
My dalej walczymy z leżeniem na brzuszku :baffled: Nie chce i tyle :-( Ostatnio jak byłam u lekarza, to o tym mu powiedziałam, a on na to "wcale się nie dziwie, jak ja bym miał taaaaki brzuch, to też nie chciałbym na nim leżeć" :-D
 
bo powinni dawać instrukcję do dzieci;-)

:-D:-D:-D:-D zgadzam się... jak sobie radzą mamy bez forum?

My dalej walczymy z leżeniem na brzuszku :baffled: Nie chce i tyle :-( Ostatnio jak byłam u lekarza, to o tym mu powiedziałam, a on na to "wcale się nie dziwie, jak ja bym miał taaaaki brzuch, to też nie chciałbym na nim leżeć" :-D
:-D:-D:-D fakt. Mały pasibrzuszek z Twojej Amelci. Ale nie dziw się jak pierwsze dwa miesiące Ci z cycunia nie zeszła:-D:-D:-D
 
Witajcie, ja też jestem październikową mamą - Maciuś urodził się 22.10.09 i cieszę się, że znalazłam ten wątek! Fajnie podzielić się swoimi wrażeniami z ludźmi, którzy przeżywają to samo ;-) A więc Maciuś jest na etapie maty edukacyjnej - bardzo spodobała mu się jedna z wiszących nad nim zabaweczek i wyciąga do niej łapkę - jak się mu pomoże chwycić to usiłuje włożyć swoje trofeum do buzi - prawie rozpływamy się z radości z mężem na ten widok :-)
 
Witajcie, ja też jestem październikową mamą - Maciuś urodził się 22.10.09 i cieszę się, że znalazłam ten wątek! Fajnie podzielić się swoimi wrażeniami z ludźmi, którzy przeżywają to samo ;-) A więc Maciuś jest na etapie maty edukacyjnej - bardzo spodobała mu się jedna z wiszących nad nim zabaweczek i wyciąga do niej łapkę - jak się mu pomoże chwycić to usiłuje włożyć swoje trofeum do buzi - prawie rozpływamy się z radości z mężem na ten widok :-)

witaj :)

mata rulez!! Krzyś na macie majta z radości nóżkami ;)
 
A moja Julka cały czas chce siadać ,troche mnie to przeraża bo nie wiem czy już może:szok::baffled:?

020.jpg004.jpg
 
reklama
dentico29 - ja o to samo pytałam ostatnio pediatry, jeśli dziecko chce to można kilka razy dziennie mu w tym pomoc. Nic na przymus, może tak być ze w ciągu dnia nie będzie chciało. Asia dźwiga głowę i jak jej dam palce to tez siada a jaka radość wtedy:-D
 
Do góry