reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i nabywanie nowych umiejętności

Ale te styczniowe dzieciaczki są zdolne :-D:laugh2: A Michałek wszystkich prześciga :tak::-D

Wituś nauczył się w końcu przewracać z boku na bok (teraz przewijanie go to niezła mordęga ;-)), a nawet raz udało mu się przekręcić z brzuszka na plecki. Ale był zdziwiony. Też kręci się w kółko jak mały cyrkiel :tak: Smoczek to niezła zabawka, wyciąga go sobie z buźki ogląda i wkłada spowrotem. Tylko czasem usiłuje go sobie włożyć odwrotnie, ale jemu to nie przeszkadza. Wszystko co ma w zasięgu ręki pcha do buźki :-) Próbuje też siadać, ale na razie wygląda to na Wańkę - Wstańkę ;-) Niestety jak byłam w szpitalu, to zaczął pokazywać swoją złość i pluje robiąc przy tym brrrr, a tak potrafi w jednej chwili pluć, że całe ubranko pod szyją ma mokrusieńkie. No i oczywiście podnosi przy tym pupę do góry i się rzuca. Chyba niezły z niego będzie nerwus :szok::-(
 
reklama
hehe Monika no to plucie jest okropne hehe ;-) a co do Michasia to juz si eprzymierza do raczkowania ale jeszcze nie przewraca sie z brzuszka na plecki hehhehe, gdy proby raczkowania go zmecza to lezy na brzuchu i sie wydziera zamiast sie odwrocic na plecy hehhehe a przewijanie to faktycznie tak migusiem musi byc :-)

MamaAntosia zdjecia super ;-)
 
To plucie jest okropne! Przebieram Filipa kilka razy dziennie. Ale i śmieszne. Bo takie zabawne bańki mu z buźki wtedy wychodzą jakby się mydła najadł. :-D
Jeżeli chodzi o język to mój smyk jeszcze nie wie, że go ma, za to odkrył, że ma go Tata i intensywnie próbuje go złapać.
Poza tym od wczorajszego wieczoru intesywnie CMOKA. :-)
 
omja oliwcia jeszcze co prawda nie odkryla ze ma stopy ale co jakis czas przypadkiem je lapie :D
Za to odkryla ze jak krzyknie albo zapiszczy to ktos zwroci na nia uwage :D mala terrorystkanam rosnie :p
 
Mój Mateuszek zaczął się przewracac z plecków na brzuszek i tak mu dobrze idzie że nie poleży już na pleckach....taki z niego wiercipięta:tak:. W nocy obraca sie w łóżeczku o 180 st. że budzi sie zdziwiony w poprzek łóżeczka...No i ma już 1 ząbek (jedynka na dole).:-)
 
W środku nocy po nocnym karmieniu Rochu właczył nóżkami karuzelke.:szok:Karuzelka zaczęła grac, a on chciał znowu stopami coś przełaczyc, ale rzecz jasno zpowodu późnej pory karuzelkę wyłączyłam i uspiłam małego odkrywce na nowo.:tak:
 
reklama
Do góry