reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

U mnie zwierzeta są daaaleko dalek za górą za rzeką;-). Dlatego pod choinkę dostanie zabawkę z e zwierzatkami,które wydaja dźwięki.

A z tym liczeniem,to...
 
reklama
Dziewczyny widzę, że wasze pociechy robią mega postępy :) Jak Zuzia była mała, to nie umiałam się już doczekać tego okresu. Są takie słodkie, że nic tylko całować. I chyba przesadzam z tym ściskaniem i buziakami :-D, bo Zuzolka łazi za nami i buziaki nam rozdaje. Tak bez powodu, albo że ciasteczko dam, piciu albo koło siebie na kanapie posadzę :)
Rozgadała się po tych pierwszych urodzinach niesamowicie. Chodzi po mieszkaniu i gada do siebie. U nas jest mamo, tato i przeciąga to "o", śmiesznie to brzmi, trochę jak z wyrzutem, albo zniecierpliwieniem. W zestawie mamy też : lala ( lalka), oć tu (chodź tu), opa ( na rączki), baba, dziadzia ( dziadek pęka z dumy), ampa ( lampa), aloo ( halo: telefon, domofon) no i najlepsze na koniec :) mówi babo ( często ja do niej mówię ej babo) i pempek ( pępek) szok!
Tańce przy piosenkach z baby tv i koncerty własne ( jak poproszę) chodzi i śpiewa ; lalalala lalo lalo ooo lala ( bosko)
Bardzo też moduluje głos, więc czasem mamy wrażenie, że konkretnie nam odpowiada, albo coś chce powiedzieć
 
ja jak nieraz slucham gadki leane to mam wrazenie jakby z jakims ciezkim przekonaniem opowiadala co wlasnei robi.... a co do liczenia paluszkow to ONESMILE jak nagram filmik to polejesz bo na 3 sie konczy i jedna raczka lapie po kolei paluszki drugiej raczki i wlasnie to wypowiada cos w rodzaju raz, dwa, trzy ale po swojemu, przeciaga glosem i to wyglada czadowo.
 
maga- slodkie te buziaczki:)
moja Maura za to buziakow nie lubi, wiec wielkim swietem i radoscia dla nas jest to, ze czasem ma przyplyw dobroci i nam buziaka zaserwuje:)
Zreszta ma to po mnie, ja tez zawsze wycieralam sie od dawanych buziakow:)
 
reklama
Do góry