reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzenie diety

Zielony.motylek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2018
Postów
25
Cześć dziewczyny, pytanie do mam które już rozszerzają dietę bądź są ogarnięte w temacie :) ponieważ nam jeszcze trochę czasu zostało, bo dopiero kończymy 5 msc, ale już pomału o tym myślę i pytanie jest, skoro mały jest tylko na piersi to w czym podawalyscie picie? Nie chcę wprowadzać butelki już na tym etapie
Druga kwestia to sztućce, czy miałyście plastikowe, czy jakieś specjalne?
 
reklama
Witaj jestem mama 16 mscy corki I 7 tydz synka
Caly czas piers
Diete Od 7 msc jest u nas I wode dawalam w butelce avent rurki potem kubek 360 avent
Sztucce mamy plastik lub drewniane
Pozdrawiam
 
Jestem mamą prawie 13 miesięcznego synka. Cały czas karmie piersią. Woda - najpierw w doidy cup, a następnie b. box.
Sztućce - mamy plastikowe albo bambusowe. U nas synek na początku jadł rączkami.
 
Do góry