reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

reklama
my juz tak mamy że jak lekarza widzimy to skleroozy dostajemy to normalne ja też tak mam ale naszczęście zostały mi notatki po pierwszym dziecku i mniej więcej wiem co i jak

Z Karolcią też walcze że jak juz jemy zupke to żeby nie dojadać cyca dopijamy soczkiem ale nie wiem czy to mądry pomysł narazie działa zastanawiam sie tylko jak długo
 
Ja przeważnie cycocha daję bo mały herbatek to raczej nie chce.
Popije dosłownie 10ml i później gryzie smoczek i bawi się.
Po co mam się denerwować.
Tylko ten zapas herbatek to sama będę musiała wykończyć :-p
 
ja tez sobie zapisuję,to ostatnio pielęgniarka się smiała jak wyjęłam swoją żółtą karteluszkę z pytaniami,a co tam,skleroza nie boli,ale trzeba się podobno nachodzić:rofl2:potem człowiek do domu przychodzi i nagle OLŚNIENIA dostaje o co miał zapytać,i za późno jest:baffled:My mamy dopiero 24 kwietnia na kolejne podejście na szczepienie:szok: trzeci raz już,kurka,zawsze coś:baffled:

Ja też tak robię - zapisuję i wtedy mam pewność.

Jeśli chodzi o jajko, to ja gotowałam na twardo i pół wrzucałam do porcji zupki, a jak większą ilość to wbijałam surowe i tak gotowałam.


Chciałam podziękować, chyba Agamir pisała o soczku Hippa jabło-malina (i truskawki, u mnie innego nie było). Rzeczywiście rewelacyjny. Tego samego dnia były dwie kupy, a wypił 50 ml :rofl2: Na następny dzień też pomógł.

Dzisiaj była próba z brokułami. Ugotowałam ziemniaka, zmiksowałam i wymieszałam z połową słoiczka brokułów. Wciągnął całą porcję. Teraz żeby tylko bez dodatkowych efektów się obyło i zupki będą ciekawsze w smaku :rofl2:
 
Kasiu fajnie z tymi ziemniaczkami.
No i soczek pomógł :tak:

Sebco zjadł owocki - jabłko z bananem.
No i zaraz idziemy do koleżanki.
Może po powrocie dam jemu warzywka z aromatycznym indyczkiem.
 
a my po marchewce z jabłuszkiem,kurka no i się udało zjadł chyba z10 łyżeczek:szok:no ale to dzięki jabłuszkowi,inaczej to by duuupa była z marchewki,a tą co wczoraj zrobiłam to chyba zamrożę na lepsze czasy:rofl2: ja z indykiem to chyba poczekam,aż mały 6 skończy...
 
Ja mam takie zapasy że na 2 miechy starczy.
A chciałabym kupić śliweczki i inne dania.
No cóż jedziemy z tymi słoiczkami i to szybko.
Już chyba po całym będę dawać.
 
Zapasy dobra rzecz...ja robie tak na 10 dni. Uwiebliam sobie posutawiac wszystkie słoicki w kuchni...fajnie to wyglada:-D
 
reklama
Do góry