reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych maluchów.

na twardo ????:confused: mnie uczono w szkole, ze żółtko to raczej na miękko, na parze.....hmmmmmmmm o twarde to ciężko strawne jest....nie pamiętam jak dzieciom robiłam, ale chyba na parze ....:cool:
 
reklama
ja z kolei kieruję się tym że moja mama dawała na twardo i żyję więc tak daję swoim dzieciom
raz dałam na miękko zjadła owszem
zresztą moja lubi jeść
od którego miesiąca zwiększa się gluten??? pamiętaacie może??
 
hmm...jak się robi jajko na parze i potem wyciąga z niego żółtko?...jakaś niekumata jestem?:szok:

lopop - jak na cycku to przez dwa miesiące 2-3g (od 5msc), a potem już normalne porcje; jeśli na mm to 2-3g (od 6 msc) przez dwa miesiące a potem przez miesiąc 6 g. Chyba nic nie pokićkałam...
 
Ostatnia edycja:
Liz chyba oddzielałam i wyrzucałam białko, a żółtko na talerzyk i na garnek z gotująca się wodą.....jak się ładnie ścięło to podawałam samo, albo dodawałam do posiłku.....
Lopop gluten 2 miesiące ciągle tyle samo, czyli te pół łyżeczki dziennie,a później się zwiększa, ale o ile to nie doczytałam jeszcze, bo my dziś właśnie od miesiąca podajemy....
 
Czy obiadki, które podajecie dzieciaczkom stanowią osobny posiłek ? Czy też "poprawiacie" jeszcze mleczkiem?
Nina zjada sporo i zupki i innych warzywek ale i tak za jakieś 30 minut po woła o mleczko (więcej zupki/obiadku już nie chce).
 
Coleta u nas teoretycznie miał to być osobny posiłek, ale Jadzia zje duży słoiczek obiadku a po pół godzinie do godziny wciąga jeszcze 150 mleka
 
reklama
Do góry