reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

reklama
Maliny - te lubi najbardziej, morelki, jabłka, banany, jagody i borówki amerykańskie ... hmmmm to chyba wszystko

Wszystkie (poza bananem) lekko obgotowuję w małej ilości wody i rozdrabniam :tak:
 
no to MIchas zasypia kolo 21,30 budzi sie kolo 1 w nocy, potem kolo 4 w nocy, potem o 6 rano i juz po spaniu :-( MASAKRA!!!!

Antenka Michas mial odparzona pupe do krwi :-( to bylo straszne, okazalo sie ze byl uczulony na pampersy z pampersa zmienilam pieluchy i od razu bylo miodzio, ale zanim sie zorientowalam ze pieluchy winne to smarowalam grubo sudokremem (ale bardzo grubo) no i mylam pupcie woda z delikatnym mydelkiem, bron boze chusteczkami, smarowalam nawet mascia specjalna na recepte i pomagalo ale na krotko, jak zmienilma pieluchy to od razu bylo super:-)
 
U nas to na pewno kupka bo zanim sie zorientowalam ze w nocy jest kupa to przespal z nia chyba cala noc i od tego sie zaczelo i niestety tez jest odparzony prawie do krwi. Smaruje wszystkim czym sie da najbardziej pomogl tormentiol.
 
no wlasnie u nas tez to byla kupka, jakos kupka w reakcji z pampersami dawala takie odparzenia do krwi :-( ale skoro wczesniej nie mialam z tym problemu to pewnei pieluchy sa oki, kurcze a moze cos mu zaszkodzilo?
 
Tez tak sadzilam i dlatego odstawilam wszystko procz mleka i kaszki ale to dostawal juz duzo wczesniej ,za namowa lekarza zmienilam mleko na sojowe niestety nic nie pomoglo i trwa to juz 2 tygodnie, Niby przybywa na wadze i nie wyglada na chorego ale sie martwie. Niestety u nas teraz jest dlugi Weekend (4 lipca swieto narodowe) i lekarza mamy na urlopie a nie chce go wiez do szpitala.
 
no to MIchas zasypia kolo 21,30 budzi sie kolo 1 w nocy, potem kolo 4 w nocy, potem o 6 rano i juz po spaniu :-( MASAKRA!!!!
U mnie jest podobnie. Z zegarkiem w ręku budzi się właśnie o tych porach co mnie dobija bo pracuję i w pracy jestem trochę przybita. Chociaż...ostatnio 1 może 2 dni spał lepiej (co rokuje na lepsze) Zwykle idzie spac ok 21.00 zbudził się ok 4.30 dałam cycka, zasnął i zbudził się ok 8.00. To było cudowne, bo zapomniałam jak to jest się choc troszkę wyspac:-(
 
antenka - U nas te luźne i częste kupki też nie wiadomo czym były spowodowane. Mateusz był już na mleczku modyfikowanym Bebilon Pepti i trwało to prawie 2 miesiące :szok::tak:. ... i przez cały ten czas walczyliśmy z tymi odparzeniami, bo jak jedno się wyleczyło, pojawiało się następne, ale dzięki zabiegom o których pisałam i sudokremowi nie było to takie straszne :tak:. Nam pediatra też mówiła, że jeśli dziecko przybiera na wadze to nie ma powodów do niepokoju, bo ja biegałam z tym probemem do niej kilka razy :eek:. Przepisała nam tylko 2 razy 7-dniową kurację Lackcidem, który pomaga utrzymać prawidłowy stan flory bakteryjnej jelit ... i tyle, a Lakcid i tak nie zmniejszył ilości kupek u Mateusza:wściekła/y::angry::-D ... i w końcu samo przeszło i teraz borykamy się z zatwardzeniami :szok::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry: dziwne:confused:
 
reklama
Właśnie u Dominika kilka dni temu pojawił się ten sam problem, zaczewienienie wygląda okropnie. Zmieniłam papmersy, chusteczki, nawet krem i nic (sypałam nawet mąkę ziemniaczaną). Kupka też ma różną konsystencję, raz jest luźna raz zbita. Teraz myję mu pupkę wodą i mydełkiem i smaruję kremem i czekam na wyniki. Mam tylko nadzięję że moje maleństwo nie cierpi za bardzo.
 
Do góry