reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

reklama
U nas raz sie zdarzylo, ze Robert zjadl caly sloiczek ( ale to z tych mniejszych), a tak norma to polowa, czasami nawet ma 1 na 3 dni.
 
Hej!Ja podaje mojemu Mariuszkowi kaszke z kleikiem ryzowym BEBIKO2R juz od skonczonego 3 miesiaca na noc.Zjada ok.210ml i musze przyznac ze jak usypia mi o 18 tak budzi sie dopiero o 4 rano_Oczywiscie zrobilam to po konsultacji z pediatra.Natomiast jesli chodzi o warzywa i owoce w sloiczkach to jeszcze tego nie wprowadzalam i jeszcze troche poczekam.
 
Moj Dominik jednorazowa zje pol sloiczka i to jest max.Co do sliniakow to ja mam specjalny taki z rekawkami,wiec pobrudzi tylko sliniak:-).Z raczkami to chyba sie zgadali,bo moj synek takze wklada zaraz za lyzeczka:tak:.Dziewczyny moze wiecie jak zlikwidowac plamy na bluzeczce po marchewce,bo probowalam roznych srodkow i nic:-(.

 
MamaAntosia powiadasz,że szarym mydłem da się sprać??? No ja też mam ten problem..Bo mój żarłoczek nie dosć,ze wepchnie w siebie cały słoik,to jeszcze przy okazji zabrudzi "trochę" śliniak,pieluchę (jego przyjaciółkę ;-) ) i czasami rękawki...Chyba zainwestuję w ten śliniak z rękawkami,albo będę karmiła Kubcia gołego jak Adam w raju...:eek: :eek:
 
a my się cofamy do samego mleczka.:baffled: Filipowi pojawila się jakis czas temu (moze 2 tyg) taka plamka o średnicy okolo 1 cm na szyi. czerowna, sucha. po kąieli czarwień zaostrza się. i nie mam pojęcia od czego. na tydzień odstawiam jedoznko słoiczkow i soczki. zobaczymy czy zniknie.
to tylko w tym jednym miejscu jest:baffled:
 
Ojoj..Ciekawe,co to za plamka..Może rzeczywiście od jedzenia..? My z Kubkiem wprowadzilismy do jego diety marchewkę, jebłka, kaszki, również owocowe,brokuły (fuj,ale cóż..),ziemniaki..i jest gites!! Żadnej oznaki nietolerancji :-p :-p :-p Trochę się bałam,bo kilka tygodni wcześniej wyskoczyła mu niezła wysypka..A teraz lajcik :D
 
Ja marchewkę dopieram tylko szarym mydłem, jak na razie tylko to się sprawdziło :-).


Niestety niewiem czy u mnie(Londyn) kupie gdzies szare mydlo:-(.Ale moze znajde jakis odpowiednik,w kazdym razie dzieki za rade:-).

c081e4359e20c17a.jpg
 
reklama
Do góry