reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę Maluszków

Sempe herbatki bez cukru robi tylko humana ( z takich ekspresowych) no ale wszystkie do parzenia są ok,

Agnes ja olewałam zawsze niekapki. Maks pił tylko z flachy i kubeczka. Wychodzę z założenia że i tak kiedys tą butelkę odrzuci. Choć muszę przyznać że całkiem niechcący kupiłam genialny niekapek i olka z niego ostatnio pije w nocy też. Mi to na rękę bo przy piciu ze zwykłego kupka musiałam uczestniczyć.

Olga to może dla mojej jest jeszcze nadzieja.
 
reklama
A widzisz Asia i stąd zielona kupa i jęki. ;-) na mm musisz jej dac pić bo jej nie wystarczy. Daj jej herbatkę to syfną z granulatu na razie i zobacz. Jak wypije to będziesz kombinowac co jej dac zdrowszego ale najpierw niech zacznie pić
 
karolina, ale ona nie pije w ogóle, pare łyków i tyle, próbowałam dawać i ryczy na butelkę z niekapka weźmie pare łyków,a wodę lubi po prostu nie chce. Poza tym tak jest od samego początku odkąd je stałe pokarmy, wręcz teraz więcej pije tego mm i nagle takie zbieg okoliczności, akurat dziś kiedy podałam jej inne mleko? Moim zdaniem to wina mleka, wracam do bebilonu i już nie próbuje z innymi.

edit: ale teraz kojarzę, że wczoraj już miała jakąś rzadką kupę, inną niż zawsze może jakaś wirusówka. Tak czy nie daje już jej hippa (znów 50 dych wydanych do kosza:wściekła/y:) ale spróbuje dziś kupić jakąś herbatkę zobaczymy czy wypije, teraz po deserku wypiła 10 ml wody.
 
Ostatnia edycja:
Jak uważasz u nas wszystkie problemy znikają jak dziecko pije. Lekarka mówi żeby teraz przynajmniej 150 ml wypijać na szczęście Ola pije dwa razy tyle. Dobrze jest dużo pić,zdrowo.
Cały czas niech ma flachę obok zabawek i niech sięga co minute
 
karolina, wiem sama pije 2 l samej wody dziennie ale ja bym chciała żeby ona piła tylko wodę ale trudno kupie jej dziś herbatki może jakiś soczek, z jakiej firmy ok, z hippa?
 
Asia u mnie jest to samo. Wodę podaję cały dzień, i na wieczór wychodzi że ze 30-40ml wypił. Ale soczku kupiłam wczoraj i podałam marchew-jabłko Hippa rozcieńczony wodą, to też nie chce. Też mi zależy żeby pił wodę, ale nie chce pić nic. Wody z sokiem malinowym domowym też nie chciał. Więc to nie jest kwestia smaku że musi mieć słodkie. Po prostu mało pije. Łącznie z mm razem z kaszkami to mu wychodzi 540ml dziennie, do tego woda w zupie i deserku. Ale dodatkowo nie chce pić. A jak ma dzień że i mleka nie chce, to się dopiero po głowie drapie. Pewniakiem jest picie w nocy i nad ranem mm. ale tylko 2 x 120. Więc to mało. Może się jakoś te dzieciaki nasze przekonają. Kupy raczej zwarte, taka plastelina.
 
nie martwcie się na razie nich piją cokolwiek. ważne żeby pić wodę jak ma się 2,3 8l at. Maks pił wszystko, słodzone też a teraz głównie mówi mamo chcę wodę ;-)
Butla pod ręką non stop i zaskoczą
 
Moja pije z 700 ml mleka, do tego obiadek, te 20 ml wody, z 2, 3 jabłka, malin parę, gruszka itd. Teraz zrobiła normalną kupę, M postanowił, że podamy jeszcze raz hippa;-)
A zaraz jadę po jakąś herbatkę
 
reklama
a u nas tolek zasypia z butla gerbera gruszkowego rozcienczonego ciepla woda. moze sprobuj dobrego naturalnie slodkiego soku?
tolka w ogole pije te mieszanke - jablko lub gruszka z woda - na potege. po spacerze i po kapieli potrafi w sumie dwie 150-ki wychylic. a i tak czasem odrobine zieleni w kupie sie pojawia.
 
Do góry