reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy :((((((((

w poniedziałek byłam w Katowicach w Rossmannie i kupiłam sobie kosmetyki dla kobiet w ciąży - żel pod prysznic, krem do smarowania brodawek-strasznie mi wysychają i mnie bolą i emulsję p/rozstępom kosmetyki sa ok, zobaczę czy zapobiegną rozstępom ;)
 
reklama
ostatnio w gazecie 9 miesięcy różne babki w różnych etapach ciąży wypowiadały się na temat kosmetyków p/rozstępom i reklamowały bardzo różniste i te za 11 zł podobno są też rewelacyjne
 
zobaczymy... ;) kupiłam sobie też fissan, ale nie podchodzi mi - szkoda mi kasy na te drogie, z górnej półki, bo nie jestem systematyczna, a to o to chodzi i będzie to kasa wywalona w błoto ;) już tak było z kosmetykami na cellulit ;) do tej pory na półce stoi z 5 róznych tubek kremów i emulsji ;)
 
Mi sie nic nie robi, dobija mnie jednak ten koszmarny tradzik, ktory zajal moje plecy (HORROR!!! :mad: ) i zaczyna sie przenosic na przod! :( Sprobuje moze tego sudocremu, a ktos gdzis pisal o jakiejs masci cynkowej- mozna cos takiego stosowac teraz? Jakakolwiek cynkowa czy jest tylko jedna na rynku?
 
poszperaj w wątku "ciąża a kosmetyki" chyba tam dziewczyny pisały o masci cynkowej, mnie się wydaje, że jest tylko jedna... pewności nie mam
sudokrem jest ok, powinien pomóc
 
Dzieki :) ide sie na troszke polozyc - ostatnio zle sie czulam i pomoglo dopiero lezenie plackiem :) Wiec juz nie chce sie nadwerezac :) Przy okazji obejrze sobie " Na Wspolnej" i "Magde M." :)
 
wiem ze to wątek o rozstępach ale mnie meczy zgaga!
duzo czytalam i sie dowiedzialam zeby jesc mniejsze posilki a czesciej
albo ze moge brac rennie
tylko ze ja budze sie rano i juz ja mam nawet nie zdąże nic zjesc
strasznie mi dokucza
 
Kaisula mi pomaga nie laczenie bialek z weglowodanami. No i nie moge jesc ani pic pewnych rzeczy, zwlaszcza ich wiekszych ilosci - np. sokow owocowych, bo po nich tez mnie meczy.
 
reklama
Do góry