reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstep miesnia prostego brzucha

kimi90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2016
Postów
225
Czesc dziewczyny. Jestem 1.5 roku po drugim porodzie i wzielam sie w koncu za temat rozstepu. Otoz poszlam do lekarza rodzinnego wlasnie ze swoim rozstepem. Po zbadaniu mnie, Pani Doktor stwierdzila ze mam juz przepukline krest bialej. I faktycznie jak napinam sie lezac to wychodzi mi na brzuchu takie wzniesienie. Bylam u chirurga i stwierdzil, ze potrzebna jest operacja. Jakie jest, dziewczyny, Wasze doswiadczenie? Obawiam sie operacji, z drugiej strony czytalam, ze kazda przepukline sie operuje. Prosze Was o porade.
 
reklama
A nie można tego poprawic cwiczeniami? Kurcze nie znam się i nie wiem czy jak jest juz cos więcej niż rozejscie miesni czy nie jest za późno... Mnie teztpewnie to czeka więc jestem zainteresowana odpowiedziami.
Pozdrawiam
 
No wlaśnie tez nie wiem, a boje sie, ze chirurg, jak to chirurg- chce operowac. Z drugiej strony czytalam artykul m.in. na stronie tourmedica.pl, ze cytuje: "Dlatego niezmiernie ważne jest wczesne zgłoszenie się do specjalisty chirurga, jeszcze podczas niewielkich dolegliwości. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych i groźnych powikłań. Nie istnieje leczenie zachowawcze przepuklin, a także powstała już przepuklina nigdy sama się nie cofnie. Wymaga leczenia chirurgicznego. " no i jestem w kropce. Myslalam moze, ze jakas dziewczyna ma wieksza wiedze w tym temacie i sie wypowie...
 
reklama
Dzisiaj dostalam wlasnie odpowiedz od Pani Sandry z DDS i tez proponowala sprobowac najpierw planu naprawczego, wiec tak tez zamierzam zrobic :)
 
Do góry