reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Cześć dziewczyny my w domu, plamie dalej raz krew, raz brązowo.. biorę duphaston 3x2. Po wizycie u ginekologa wczoraj lepiej, maleństwo się pojawiło choć jeszcze za malutkie żeby usłyszeć serce, pęcherzyk rośnie bardzo szybko. Mam zwolnienie na miesiąc w pracy powiedzieli żebym odpoczywala i nie martwiła się bo mam gdzie wracać. Teraz najważniejsze jest maleństwo. Codziennie się modlę żeby było wszystko dobrze. Przez przypadek wszyscy już wiedzą co mnie trochę martwi. Wrzucam zdjęcie z usg z 02.07 i z usg z 09.07 następna wizyta za tydzień.

Zobaczymy co przyniesie los, wszyscy już bardzo kochamy tego maluszka.
IMG_20190710_162543.jpeg
 
A no i pęcherzyk z 65 mm na 93 mm także rośnie
Cześć dziewczyny my w domu, plamie dalej raz krew, raz brązowo.. biorę duphaston 3x2. Po wizycie u ginekologa wczoraj lepiej, maleństwo się pojawiło choć jeszcze za malutkie żeby usłyszeć serce, pęcherzyk rośnie bardzo szybko. Mam zwolnienie na miesiąc w pracy powiedzieli żebym odpoczywala i nie martwiła się bo mam gdzie wracać. Teraz najważniejsze jest maleństwo. Codziennie się modlę żeby było wszystko dobrze. Przez przypadek wszyscy już wiedzą co mnie trochę martwi. Wrzucam zdjęcie z usg z 02.07 i z usg z 09.07 następna wizyta za tydzień.

Zobaczymy co przyniesie los, wszyscy już bardzo kochamy tego maluszka.Zobacz załącznik 996608
 
Plamienia zdarzają się często w pierwszym trymestrze i ciąże z pamieniami rozwijają się w większości prawidłowo. Twój maluszek powoli rośnie, przyjmujesz dużą dawkę dupka, wszystko jest pod kontrolą lekarza, więc wszystko musi się dobrze skończyć [emoji6] kiedy teraz masz wizytę kontrolną?
Cześć dziewczyny my w domu, plamie dalej raz krew, raz brązowo.. biorę duphaston 3x2. Po wizycie u ginekologa wczoraj lepiej, maleństwo się pojawiło choć jeszcze za malutkie żeby usłyszeć serce, pęcherzyk rośnie bardzo szybko. Mam zwolnienie na miesiąc w pracy powiedzieli żebym odpoczywala i nie martwiła się bo mam gdzie wracać. Teraz najważniejsze jest maleństwo. Codziennie się modlę żeby było wszystko dobrze. Przez przypadek wszyscy już wiedzą co mnie trochę martwi. Wrzucam zdjęcie z usg z 02.07 i z usg z 09.07 następna wizyta za tydzień.

Zobaczymy co przyniesie los, wszyscy już bardzo kochamy tego maluszka.Zobacz załącznik 996608
 
Dziewczyny poradzcie, nie wiem jakim cudem, ale cykle ostatnio mam 28 dni, co mnie bardzo cieszy bo miałam dość nieregularne. Jak myslicie, w jakich dniach najlepiej się starać?
 
Owulacja powinna być między 13 a 15 dc przy takich cyklach [emoji6] jeżeli robisz testy owu, to myślę, że tak od 10dc można robić dla pewności, żeby nie przegapić.
Dziewczyny poradzcie, nie wiem jakim cudem, ale cykle ostatnio mam 28 dni, co mnie bardzo cieszy bo miałam dość nieregularne. Jak myslicie, w jakich dniach najlepiej się starać?
 
Hejka ja już po pracy. Głowa mnie boli. Masakra padam na ryj. Jem chipsy z synem i pijemy Cole. Nie powinnam ale raz jie zawsze
 
reklama
Owulacja powinna być między 13 a 15 dc przy takich cyklach [emoji6] jeżeli robisz testy owu, to myślę, że tak od 10dc można robić dla pewności, żeby nie przegapić.
Nie robię testów, bo kiedys robiłam w każdym cyklu, a w cyklu, w którym nie robiłam, zaszlam w ciążę [emoji16] także nie chce się nakręcac;) ale właśnie tak myślę że od 12 do 16 będę się starać:) byleby te cykle takie zawsze były:)
 
Do góry