reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Hejka dziewczyny dziś 4 dzień spóźnienia jak nie ma @ tak nie było dziś zrobiłam test ale nic nie widać na zdj a na żywo jakiś tam cień ale skoro 4 dni się spoznia a na teście cień to raczej przyjedzie ciągle. Jestem mokra i kremisty śluz trochę. Mnie pobolewa w podbrzuzu Zobacz załącznik 992069Zobacz załącznik 992070
No ja niestety tutaj nic nie widzę [emoji26]

Ale póki @ nie ma jest nadzieja także trzymamy kciukasy
 
reklama
Hejka ja w diagnostyce z moczem
emoji23.png
nic mi się nie chce.

Kocham pepcko i mam pod domem m mnie wyzywa bo wiecznie coś kupuje. Dziś też idę. Teraz w ogóle są przeceny ciuszki po 2 i 3zl kupię chyba dziś Coś. Z Oliwierem jak byłam w ciąży to też kupowałam od 3 miesiąca ciąży
Też lubię wręcz uwielbiam pepco. Fajne rzeczy i dla dzieci i dorosłych plus do domu. Zawsze znajdzie się coś na prezent.. pepco i rosmann to moje fa
 
Hejka ja w diagnostyce z moczem
emoji23.png
nic mi się nie chce.

Kocham pepcko i mam pod domem m mnie wyzywa bo wiecznie coś kupuje. Dziś też idę. Teraz w ogóle są przeceny ciuszki po 2 i 3zl kupię chyba dziś Coś. Z Oliwierem jak byłam w ciąży to też kupowałam od 3 miesiąca ciąży
Też lubię wręcz uwielbiam pepco. Fajne rzeczy i dla dzieci i dorosłych plus do domu. Zawsze znajdzie się coś na prezent.. pepco i rosmann to moje faworyty :) :) :)
 
Szczególnie dużo pieniędzy zostawia się w rossmannie, jak się tam pracuje [emoji23] teraz na zwolnieniu w domu jestem, to tak nie, ale chodząc do pracy zostawiam tam fortunę[emoji2368][emoji16]
Też lubię wręcz uwielbiam pepco. Fajne rzeczy i dla dzieci i dorosłych plus do domu. Zawsze znajdzie się coś na prezent.. pepco i rosmann to moje faworyty :) :) :)
 
Mam nadzieję ze mnie jeszcze pamiętacie. Znow sobie zrobilam chwilę od forum, skupiłam sie na codzienności...duzo mysle, to pragnienie posiadania dziecka czasem mnie przerasta. A na złość tyle ciężarnych teraz wokół mnie..Echhh trzeba wierzyć że mnie jeszcze to szczęście sie nadarzy. :) Jeszcze takie upały straszne..moje ciało odmawia posłuszeństwa.. Dziś pokazuje 36 stopni. Co chwilę się mocze w basenie.
Trzymam kciuki za wszystkie!
Nie wchodzę pare dni i juz.mi tęskno za.wami zeby poczytać co tam was. ❤
 
reklama
Do góry