reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

Laski, chodzi tylko o tych co sie wpieprzaja w innych i komentuja niepotrzebnie, a to ze piszecie na dwoch czy na stu watkach nie ma nic do tego, poki ktos nie zacznie wchodzic z butami w zycie innych. Tyle. Jezeli komus nie pasuje, to niech spada!!!!!
 
reklama
Czesc Madzia
Co slychac??
Widze ze troszke niefajnie sie tu zrobilo niedawno :confused2:
Ja jestem w oczekiwaniu wczoraj minal termin @ i jak narazie nie ma ale poczekam do 20 pazdziernika. Troche zle sie czuje, od paru dni mnei mdli ale na ciaze to i tak by bylo za wczesnie wiec nei wie od czego:confused:
 
Czesc Madzia
Co slychac??
Widze ze troszke niefajnie sie tu zrobilo niedawno :confused2:
Ja jestem w oczekiwaniu wczoraj minal termin @ i jak narazie nie ma ale poczekam do 20 pazdziernika. Troche zle sie czuje, od paru dni mnei mdli ale na ciaze to i tak by bylo za wczesnie wiec nei wie od czego:confused:
Hej :-)
My dzisiaj jedziemy do moich rodziców,strasznie sie ciesze:-D
Trzymam kciuki żeby ta wstręciucha @ nie przyszła
A może jednak..... :-)
 
Nie dziekuje narazie ;-)
Baw sie dobrze u Rodzicow :tak: oj i wiem jaka to radosc bo ja daleko mam do rodzicow i nei czesto widuje pozdrawiam :-)
Ja mam 60 km,ale dawno nie byłam bo robili remont. A wczoraj mieli rocznice ślubu i sie umówiliśmy na wieczór z bratem że przyjedzie:-)
Jak tam u Ciebie pogoda?? U mnie zimno,ale na szczęście nie pada
 
Ja mam duzo wiecej kilosow do rodzicow bo prawie 800 :/
Pogoda w kratke ostatnie dni pada i pada, z rana deszczyk teraz slonko ale zimno strasznie. Wiec zycze slonecznego weekendu !!!
 
reklama
Hej glupio wyszlo wczoraj , ale tak to jest jak ktos wchodzi i od razu ma pretensje o cos co go nie dotyczy! Tak sie nie robi , latwo nas wtedy sklocic a przeciez zadna z nas tego nie chce, prawda??
 
Do góry