reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

reklama
WITAM WSZYSTKIE CZERWCÓWECZKI WŁAŚNIE DZIŚ WYSZŁAM ZE SZPITALA A 15 CZERWCA W BOŻE CIAŁO URODZIŁAM CÓRKĘ KTÓRA DO KOŃCA BYŁA MOJĄ WIELKĄ NIEWIADOMĄ A WIĘC TERAZ MAM DWIE CÓRECZKI!!!!!!!!!!MAŁA WAŻYŁA 3650 I MIERZYŁA 54 CMpOZDRAWIAM I OCZYWIŚCIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZDWOJONYCH JUZ CZERWCÓWEK PA PA
 
SUMKO SERDECZNE GRATULACJE!!!! DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS:)))
Chyba maly wybrał jednak mleczko, a nie grill i piwko:))
 
Pytanie do swiezo upieczonych mam ;D :

Czy podczas kazdego skurczu, tego juz porodowego, twardnieje brzuch tak jak przy skurczach przepowiadajacych ? Pytam bo jestem kazdorazowo przerazona podczas skurczow , wydaje mi sie poprostu ze jak ten brzuch tak twardnieje to dziecko jest strasznie uciskane , mam wrazenie jakby synek byl poprostu zmiazdzony przez 2 minuty. Potem caly czas oddycham gleboko i masuje brzuch dopoki nie poczuje jego ruchow, dopiero wtedy sie uspakajam.
 
brzuch twardnije i dlatgeo musisz własnie oddychac żeby malucha dotlenić. Oddychanie jest dobre bo pozwala ci się skupić na czymś innym niz ból...... :(
 
Wlasnie wzielam magnez bo nie moge zrozumiec dlaczego od kilku dni brzuch twardnieje mi srednio co 10 - 15 min ??? Przeciez to chyba nie jest normalne zeby z taka czestotliwoscia twardnial ( mowie o tych skurczach bezbolowych ) ? Oby do srody...
 
reklama
aska outada mam to samo!
Bierz magnez koniecznie!!!!! Tak mi powiedział gin! Magnerz nie zahamuje porodu tylko zmniejszy napięcie macicy w tych przepowiadających a przez to będzie lepsze ukrwienie łożyska. Mi zalecono na te silne i długie twardnienie brzucha brać też 2 no-spy normalne  lub 1 forte 3razy dziennie. One też nie zachamują ani nie zmniejszą skurczów porodowych. A magnez bierz koniecznie bo dzieciak w końcówce ciąży dużo zużywa sobie więc Tobie brakuje, a braki magnezu mają fatalne skutki dla Ciebie i dziecka. Oczywiście bierz bez przesady powiedzmy przez 3 dni 4 tabl dziennie a potem 2-3 dziennie. Pozdrawiam!
 
Do góry