reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ruuuurka- do dzieła...

ostatnio na jakims forum wyczytałam ze jednej kobiecie jej pani gin polecila metode zajcia w ciaze- niezawodna wg niej :) "niech najpierw mezus zrobi CI dobrze jezyczkiem bo bedzie duzo wilgotniej a pozniej wejdzie a jak skonczy to najlepiej zrob swiece" - co sie usmiałam z tego:-D:-D:-D
 
reklama
lec kochana :)
ja tez uciekam dziewczynki, bede jutro ale po poludniu
sciskam mocno was wszystkie :*
 
asionku kochana musisz byc dobrej mysli, to tez ma wplyw na dzidziusia, chociaz ja jak bylam w ciazy od poczatku cos przeczuwalam :( a bol brzucha naprawde jest normalny:) a jakie te leki bierzesz ?
sol a co za stronke dla nas robisz?

staram sie byc , ale dzisiaj nie fajna wiadomosc na naszym ciazowym forum mnie podlamala troche ....a lekow nie biore :) mial byc lek , leki od strachu , ale ja nie mam polskich liter :(

sol słoneczko a co tam znowu coś z suwaczkami kombinujesz ...???
Nową STRONKĘ ???? :))))))

asionku mi w brzuszku nieswojo i takie kłucie co jakiś czas odczuwam, Ty też podobnie??

no mnie pobolewa jak bym okres miala ,oczywiscie lzej , klucia tez mam czasami , ale leciutkie , i troche przy jajnikach pobolewa


Rurka dobranoc :)
 
Asionek31 ja tez mam takie pobolewanie brzucha jak przy miesaiczce tylko troche lzejsze i jajniki tez czasami pobolewaja. Wiem co czujesz. Ja dopoki nie uslysze serduszka na USG to nie uwierze.
 
ja jestem 2 dni przed @ ale wczoraj zrobila test owu i wyszedl pozytywny bo mnie cycuchy bolaly inaczej niz zwykle, dzis zrobilam po poludniu test ciazowy i wyszla bladziocha
 
Z drugiej strony sie boje ze za wczesnie zrobilam test, ostatno czytalam tutaj jaki miala dziewczyna przypadek.
 
aniula no to pięknie :))) to będzie jakiś 4-ty tydzień - do serduszka na usg w takim razie jeszcze 2-3 tydzionki :-) Kiedy planujesz wizytę???? No jak się obawiasz to może wcześniej do gina....?

Ja zaczekałam - grając na nerwy dziewczynom tutaj - z testem aż do 8 dni po @ .... :)

Ale na pewno wszystko będzie OKI :-) :-) :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje Czarny Kocurku :)jutro zadzwoniej do mojej ginki w zwiazku z tym duphastonem czy zaczac go brac bo mam jeszcze 3 listki i pewnie sie umowie wtedy na jakis kolejny tydzien lub za 2.
 
reklama
Asionek31 ja tez mam takie pobolewanie brzucha jak przy miesaiczce tylko troche lzejsze i jajniki tez czasami pobolewaja. Wiem co czujesz. Ja dopoki nie uslysze serduszka na USG to nie uwierze.

ja jestem 2 dni przed @ ale wczoraj zrobila test owu i wyszedl pozytywny bo mnie cycuchy bolaly inaczej niz zwykle, dzis zrobilam po poludniu test ciazowy i wyszla bladziocha

no to ja mam podobnie :) tez juz serduszko chce zobaczyc i zeby wszystko dobrze bylo !!!
a testy robilam na 3 dni prze @ i wyszedl pozytywny :) drugi w dzien okresu tez pozytywny :)

wogole dziewczyny moze wpadniecie do pazdziernikowek ?? :) Kocurek ty tez :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry