reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
lilku a masz pod ręką kefirek albo coś z wapniem ...??? :szok:

Ooooożżżż mi się postnęło :-p
 
reklama
Kocurek ale ty kusisz...:szok: a miala byc dieta... mus z dżogurtem i lody mniam mniam... i slonko za oknem...chyba jestem w raju :-D
 
Już jestem :-) tym razem z tostami z czarnego chleba po zbóju :-D Duuuużo sera żółtego mniaaaaaammm .... jakby co mam toster włączony i mogę zrobić :-D :-D

no nie wiem .... mam wrażenie, że cały dzień jem :dry: eeeeee tam na pewno mi się tylko zdaje :-p
 
JADZIA cześć :) mówisz ,ze Mateuszek daje w kość ??:))
no ,ale tak jak mowisz-takie uroki końcówki ciązy ..wszystko juz czekana maluszka ??

KOCUREK- no fajnie,ze teraz mozesz sie troche poczuć domowo...pewnie jeszcze w piżamce co ??:)


ja poodkurzalam i dól i góre i chyba zrobie jeszcze jedną kawe bo ciśnienie do kitu...


Tak wszytsko już gotowe tyle że teściowa nie chciała pozwolić zabrać wózka do domku bo u niej stoi :-)
A co do imienia będzie mała zmiana:-) po dokładnej analizie okazałao się że wszędzie wokoło same Mateusze i to imię okazało się dość popularne więc będzie Jaś.:-)
 
mama - no ja przeca faceta nie walnę z kozetki - tym bardziej że mógłby być moim ojcem wiekowo :-p ale masuje świetnie i profesjonalnie :tak:
 
SOL- no raczej nie walniesz :-D:-D:-Dnajważniejsze,ze sie facet zna na rzeczy i Cie nie uszkodzil:tak:

u mnie wieje,czasem świeci slonko i ...pada:baffled::baffled:
pogoda tak poplątana jak humory kobiety w ciązy:-D:-D
 
reklama
mama - no tylko pleców dotknąć z bólu dzisiaj nie mogę - jakby mnie dechą po nich zjechali :-p ale jutro ma być lepiej :-)
u mnie też słonko i wietrzysko ale nie pada :tak:


Wiosno, wiosno - przyłaź wreszcie :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry