reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wróciłam właśnie od sąsiadki, byłam na małych ploteczkach i oczywiście pobawić się z jej małym syneczkiem :-)

k-rolcia, witaj w gronie staraczek:-D Mam nadzieje, że Twoje starania będą niedługo owocne i że wszystkie tutaj na forum w najbliższym czasie zafasolkujemy :-):-):-)
 
reklama
mama i tu cie zaskocze, wyszorowany, blyszczacy, czeka na szarlotke a wlasciwie to na sernik z rosą, pewnie jutro upieke
k-rolcia czesc widze ze tu tez jestes, wybierasz te wątki co ja hehe
monia26 czesc, tu tez mozesz poplotkowac z nami heh
 
amalfi, Oj, bardzo chętnie z wami mogę poplotkować:) ale najbardziej to chciałabym o naszych II kreseczkach, abyśmy wszystkie się nimi chwaliły w najbliższym czasie :)
 
Ja jedyne czym moge sie pochwalic, to niechcacy wyhodowanym mutantem-pecholem, ale nie jest to powod do dumy. Moze w przyszlym cyklu mi sie uda chociaz zatestowac, pierwszy raz w zyciu, w tym cyklu nie wydam kasy nawet na testy.
 
Witam was poniedziałkowo

U nas dziś spadł pierwszy śniegi pogoda masakrycznie brzydka. Plucha zimo i ciemno. Szkoda że teraz to już tak będzie.
Wrzucam swoje zdjętko jakie znalazłam na kompie zrobione przez mojego mężusia w 19 tygodniu. Obecnie jest 23 i też trzeba jakieś zrobić :-)
 

Załączniki

  • DSC_0038.jpg
    DSC_0038.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 28
AMALFI- :szok::szok::szok::szok::-D:-Dto szacun skoro wyszorowalaś;-)
a na szarlotke jutro wpadam,zajade po Monisie26 i jestesmy u Ciebie z winkiem:tak::-D

MONIA26- pewnie,ze jeszcze troche i bedziemy sobie rozmawiac o ciążowych sprawach:tak:

LIL- czekam na wiesci co z Paulinką...&&&
 
mama zapraszam, juz mowilam, wpadaj kiedy ci chec przyjdzie.
jadzia piekny brzusio, ale wrzuc swiezutkie zdjecie
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry