reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzien dobry !!!

Pamiętajcie dziewczynki, śpimy dziś godzinkę dłużej. Nie wiem jak u Was , ale u mnie pogoda piękna, słonko swieci od samego rana, a na niebie nie ma ani jednej chmurki ...
 
reklama
Kochane moje nie wiem co sie stalo-wczoraj mialam 16d.c i wieczorem po 22 bylam na siusiu i krew-myslalam ,ze plamienie,ale nie-w nocy poszly 2 tampony:no:dzis od rana nastepny:no:zupelnie nie wiem o co chodzi:no:
krew bordowa,wiec to nie plamienie tylko normalnie @.

tego jeszcze nie bylo-po 15 dniach:szok:znowu @:eek:
ostatnią @ mialam 15 pazdziernika,biore castagnusa ktory ma mi wydlurzyc cykl a tu co?????????????????

do gina dopiero zadzwonie we wtorek,ręce mi opadly
nic sie u mnie kupy nie trzyma-niby w środe mialam owulke i co...@ przychodzi jak chce...wqrwia mnie to wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mama kurcze nie wiem co to jest, przykro mi. Moze to te okoloowulacyjne krwawienia? Ale to powinny byc plamienia, a nie krwawienia!!!! Moze ci ktoras cos podpowie

Ja po imprezie halloweenowej! Fajnie bylo, dziwnie dla nas bo my nie przebrani bylismy, ale tez nie mamy tego w nawyku, w koncu wychowalismy sie w Polsce. Specjalnie nie lubie wychodzic do clubow, ale nie zaluje.
Dzis trzeci dzien z clo. Tak sie troche dziwnie na tym czuje, a moze tylko mi sie wydaje nie wiem.... I chyba tyc zaczelam hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie, czy przyjmiecie mnie do swego grona?? dziś rano zrobiłam tescik i sa II ale jedna jeszcze blada....... tak parę stron przeczytałam... ale cięzko bedzie mi nadrobić także bede się czaić i czytać..... ciagle jestem głodna....... i głowa boli...
 
Witajcie dziewczyny. My cały dzien rodzinnie. Najpierw kosciol potem wizyta u babci Pawla i tesciowej a potem sadziłyśmy z sister cebule tulipanów, narcyzów, krokosów i hiacyntow w ogrodzie na klombach. Pięknie zakwitna tacie na wiosne. A tulipany będa dla mamy do wazonu na cmentarz. Teraz Pol spi bo chyba ma żolądkówke, wymiotuje i inne takie. Mam nadzieje, ze mnie nie zarazi . Na pewno to nie zatrucie bo jedlismy to samo.Ja wpadlam poklepaqc do was:-)
Sol chodzi mi o to, ze Pol uczy sie w szkole wojskowej i chce zostać trepem, czyli żolnierzem, bedzie rozbil szkołe oficerska.:-D
Palemko ja to mam ochotę na wszystko a przepis w tygodniu dam na BB bo rewelka:tak:.
Krzysiu jakze ja Ci wspólczuje. To już jakas masakra. Wysylam ci wszytsko co znalazlam na ten temat. Tule Cie kochana i jestem z toba.:-(
Zuzu gratuluje i witaj, na pewno w koncu sie wciagniesz w nasz watek:-)
 
Wisieńko - a no chyba że tak :-D Ja chciałam skończyć WSO w Tarnowie ale niestety jak zdawałam maturę to naboru nie było a potem jakoś tak wyszło że już nie złożyłam papierów - teraz nie żałuję :-p Mam nadzieję że Pol Cię niczym nie zarazi i szybko wyzdrowieje :tak:


A my byliśmy u szwagierki, Karola się wybawiła a teraz śpi :-) A ja zajrzałam co słychać ale jak widzę jak co niedziela - niewiele słychać :-D I dobrze :tak:
 
Pewnie jutro tez tak bedzie a we wtorek wróci do normy)))Pol studiuje na WSOWL Bezpieczeństo Narodowe. Myslę, ze to dobry wybór.
My bylismy na cmentarzu zawieźć znicze i kwiaty. Strasznie wieje i mam nadzieje,że nie poprzewraca tego wszystkiego.
 
jadzia - chodzi o to że sery pleśniowe są robione oryginalnie z nie pasteryzowanego mleka, ale jak sobie weźmiesz np. Turka to w składzie ładnie jest napisane "z pasteryzowanego mleka" A wszystkie te zalecenia pochodzą z Europejskiej komisji WHO która nie bierze pod uwagę takich pojedynczych przypadków jak Polska gdzie wszystko jest robione inaczej :-p Jak zjesz raz na jakiś czas takiego Turka to nic Ci nie będzie :tak: Tylko zawsze patrz na serze czy jest z pasteryzowanego mleka :tak: Za to odradzam serki górskie - oscypki bo one są robione z niepasteryzowanego mleka. Chociaż sama się przyznam że ostatnio wtrąbiłam takiego duuużego oscypka i nic nam nie jest :-p A Turka jem raz na dwa miesiące :-p
A co do gina to ja mam tak jak chodzę sama albo z M :tak: Co prawda i tak i tak prywatnie ale jak jestem z M to mam wszystko porobione i zbadane i wytłumaczone i polecone itp itd a jak jestem sama to czasami takie odhaczenie jak to ładnie ujęłaś :-p





Witam
Nie miałam czasu podziękować Sol za wskazówki ale teraz dziękuję serdecznie. Zakupiłam sobie serek pleśniowy i wciągnęłam cały :-) teraz już spokojnie mogę dalej funkcjonować:-)
 
hejka!! witam się nocnie ;)

zuzu witam wśród nas :)
mama współczuję tego namieszania, widoć nie jestem sama co się napierdzieliło w ostatnim czasie :/ ehh szkoda gadać. sciskam i miejmy nadzieję, ze szybko się wszystko unormuje!!!! trzymam za to kciuki!

ja dziś przed wieczornym wyjściem miałam ciap w wc, więc czekam na @ :( zdziwie się jak nie przyjdzie. miałam nadzieje z obawami, że coś przypadkiem będzie, ale widoć tak miało być. zobaczymy co czas pokarze.

miłej nocki życzę do juterka :)
 
reklama
jadzia - toś mi po ego pojechała :-D A z tego co widzę to serek smakował :-D Też sobie dzisiaj zakupiłam ale pewnie pojutrze go skończę bo jakoś mi tak na raz nie wchodzą :-p
wisieńka - fajny kierunek - ja miałam być na paliwach rakietowych i paliwie termojądrowym :-D Bo ja ogólnie to chemik jestem :-D No mam nadzieję że szybko wyzdrowieje i Ciebie kochana nie zarazi bo mu ziazi zrobię :-p A u nas też pod wieczór zaczęło wiać ale jakoś tak niespecjalnie się tym przejmuję :sorry:
mloda - my dalej trzymamy kciuki i mam nadzieję że wytrzymamy jak u Wisieńki :tak: A jak nie ten to następny cykl już postaramy się trzymać ciągle kciuki :tak:


No i robótka skończona, Karola się grzecznie bawi, M odpoczywa a ja zajrzałam czy ruch jakiś się zrobił :-) Jakiś taki błogostan mam dzisiaj :-p Chyba nie chcę dopuścić do siebie myśli że M jutro znowu na dwa dni jedzie :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry