reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisieńka - do Izraela.. długa historia.. ale w skrócie to mam tu dużo znajomych, mój mąż (wtedy jeszcze narzeczony) pojechał tu do szkoły i ja potem dołączyłam. tez troche ze względu na religię i kulturę.wczesniej mieszkalam dlugo w stanach. troche patologicze to moje dorastanie było przez te podróze wieczne :p a co do kwasu foliowego.. to nie wiem czy to, to jest co tutaj się zaleca, ale tez polecają już coś brać przed ciążą. i nie, jeszcze nie biorę, poczekam jeszcze do tej wizyty u lekarza.
 
reklama
S_pinka - możesz też powtórzyć test domowy - kiedy robiłaś ostatni? Ale jednak beta da Ci najszybciej odpowiedź. No chyba, że zobaczysz wcześniej dwie kreski....Życzę Ci tego!

1 robiłam w dniu spodziewanej miesiączki (ale po południu) bo już czulam, że coś jest nie tak jak zwykle. Drugi robilam wczoraj rano (5 dzień spóźnienia)
 
Hej!Ja też staram się o drugie dziecko...Niedawno straciłam dwa aniołki ale się niepoddaje i mam nadzieje że mi się uda.Mam 30-lat i też mnie czas goni...
 
Poczekam jeszcze do środy, zrobię normalny test a jak wyjdzie negatyw to pójdę na betę. A ile się na nią czeka tzn. na wyniki??? Pozdrawiam


To zależy chyba gdzie - jak badają hormony na miejscu to niecałe dwie godzinki (u mnie tak jest). Trzymam za Ciebie kciuki!

Witaj Renia.J - trzymam za Ciebie kciuki! Masz 30 lat i jeszcze mnóstwo czasu na bycie mamą :-)
 
Witam nowe staraczki i trzymam mocno &&&&&&&&&&&& oraz wysyłam porcję fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli mogę coś doradzić to uważam, że beta jest najlepsza. Sama robiłam 2 testy i wyszły negatywne... Dopiero jak poszłam na betę wyszła ciąża:happy::happy:

Ja kolejny dzień spędzam nad kibelkiem i do tego głowa chyba wróciła... Lecę zrobić barszczyk i tortellini:happy: Misiek przyjedzie na obiad a ja u Mamy dalej póki co pomieszkuję.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry