reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
LILOU- ja mieszkam za Kiekrzem w strone Szamotul-do King Crossa mam 20 min autem :)
moze sie kiedys spotkamy na kawce:)

kyra- witaj,no troche Cie nie bylo,ale fajnie,ze juz wlecialas-jak tam na jakim etapie masz cykl-czekasz na @ czy juz po...ja mam 8 d.c. niedlugo stajemy w bloki startowe :):)))juz nie wiem ktory raz ,ale stajemy.

SORBUŚ- A Ty jak tam z brzuszkiem-juz spory czy narazie pileczka ?? :)
 
reklama
MAJQA- a Ty w ktorym cyklu zaszlas???i dzialaliscie co 2 dzień czy jak byla ochota???sorki ,ze tak pytam ,ale szukam sposobo-skor Wam sie udaje a mi nie to pytam ;-)
 
mama a to bliziutko, może uda nam się spotkać :))

ewelina super że po badaniu ok:)
 
Ostatnia edycja:
Witam was serdecznie wszystkie:-)

Mnie dawno też nie było ale jakoś nie miałam okazji po prostu. Teraz siedzę i czekam na pyszne naleśniczki mojego mężusia :-)
Dzisiaj nam mija już 2 rocznica ślubu i chyba dla tego te naleśniczki :-)
Jutro wybieram się do gina i mam nadzieję że uda się już coś zobaczyć, tzn co kryje się w brzuszku.

 
LILOU- no blisko mamy do siebie :)
JADZIA- wszystkiego naj z okazji 2 rocznicy ślubu:)))milosci i zrozumienia i przyjazni..
daj znac po badaniu-moze juz ginek cos zobaczy ..a Ty jakie masz przeczucia???
 
MAMA sięgnełam po mój magiczny zeszycik i wyliczyłam, że jestem w 24 dniu cyklu, powinnam czekać do 31 dnia, bo tak się potwornie ostatnio wydłużyły-jak na złość, ale szczerze mówiąc naprawdę nie liczę (no może troszeńkę)w tym miesiącu na cud:( Przytulaliśmy się bardzo bardzo rzadko, więc raczej nie będzie efektu:( No chyba że z przekory akurat zaszłam w ciążę:) No i byłaby to niezła złośliwość losu- bo parę dni temu urąbał mnie chyba kleszcz i zrobiło mi się plamsko po tym...dostałam antybiotyk no i muszę chyba na wszelki wypadek zrobić test...
MAJQUA widzę nowy suwaczek:) gratuluję!!!
 
LILOU- ja mieszkam za Kiekrzem w strone Szamotul-do King Crossa mam 20 min autem :)
moze sie kiedys spotkamy na kawce:)

kyra- witaj,no troche Cie nie bylo,ale fajnie,ze juz wlecialas-jak tam na jakim etapie masz cykl-czekasz na @ czy juz po...ja mam 8 d.c. niedlugo stajemy w bloki startowe :):)))juz nie wiem ktory raz ,ale stajemy.

SORBUŚ- A Ty jak tam z brzuszkiem-juz spory czy narazie pileczka ?? :)

Na weselu dopiero pod koniec jak powiedzieliśmy czemu się zbieramy ludziki się dowiedziały takze nie za duży - myślę ze z powodzeniem ktoś mógłby pomyśleć po prostu ze sobie pojadłam :-D
Krzysiu mieszkacie koło Kiekrza byłam tam kiedyś na wakacjach z rodzicami, ale niestety pamiętam tylko nazwę ( choć nie pamiętam jej pisowni ):zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
MAMA sięgnełam po mój magiczny zeszycik i wyliczyłam, że jestem w 24 dniu cyklu, powinnam czekać do 31 dnia, bo tak się potwornie ostatnio wydłużyły-jak na złość, ale szczerze mówiąc naprawdę nie liczę (no może troszeńkę)w tym miesiącu na cud:( Przytulaliśmy się bardzo bardzo rzadko, więc raczej nie będzie efektu:( No chyba że z przekory akurat zaszłam w ciążę:) No i byłaby to niezła złośliwość losu- bo parę dni temu urąbał mnie chyba kleszcz i zrobiło mi się plamsko po tym...dostałam antybiotyk no i muszę chyba na wszelki wypadek zrobić test...
MAJQUA widzę nowy suwaczek:) gratuluję!!!
KYRA- no tak sie nieraz slyszy,ze malo przytulania,nieliczenie dni i bach-ciąża-zrob test przed antybiotykiem..
mama


dzięki za życzonka, ja mam wrażenie że będzie chłopak
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kvgloj753.png
JADZIA- chlopcy są suuuper-mówie Ci-jeśli sie potwierdzi to zobaczysz ile jest super ubranek dla chlopców-te turkusy i brązy-suuper a synek to duma mamy i największa milość-ja jestem zakochana po uszy w Domisiu!!!!


SORBUS- tak ,mieszkamy miejscowośc za Kiekrzem :))pewnie byliscie nad jeziorkiem bo Kiekrz ma bardzo czyste jezioro-no widzisz moze kiedys Ty z rodzinka przyjedziesz do Kiekrza to sie spotkamy :):):)) a z brzuszkiem super:)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry