reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marcepanuś - &&&&&&&&&&&&&& za WAS !!!! NA PEWNO BEDZIE SI!!!!!:tak::tak::tak:
MARY - to dobrze ze przylazła....nowy cykl i do dzieła!!!!!;-);-);-):tak::tak::tak:
SOL - co z tym snem o mnie?????
 
reklama
monisia - śniło mi się że (nie wiem czy ci się spodoba) poddaliście się inseminacji i przyszłaś po dwóch tygodniach na forum i mówisz że są dwie krechy :-) A potem się okazało że to dziewczynka :-) Wiem - dziwny sen szczególnie o tą inseminację :sorry: Ale ja mam ostatnio trochę porąbane sny :sorry:

Marcepanku - trzymamy &&&&&&&&



M polazł wcześniej i nie dał mi się zdrzemnąć :dry:
 
MARY-BETH- ja niestety musze liczyc dni bo przy 3 rodzajach hormonow nie moge sie pomylic i musze odkreslac w kalenadrzu co juz wzielam:sorry2::sorry2:ale Ty rob tak jak planujesz!!!

SOL- dobrze,ze szczoteczka elektr.dala rade;-)

ja po obiedzie ,zaparzam sobie zielonej herbatki,legna sie na kanape i odsapne.


po 15.00 wychodzimy z Domisiem po Zuze-jest piękne slonko!!
zaraz rozwiesze pranko i odpoczynek.
 
MARY-BETH- ja niestety musze liczyc dni bo przy 3 rodzajach hormonow nie moge sie pomylic i musze odkreslac w kalenadrzu co juz wzielam:sorry2::sorry2:ale Ty rob tak jak planujesz!!!

No jasne, jesli są hormony, to trzeba z kalendarzem w ręku. :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, kochana! :-)

Sorbuś - miłego dnia Ci życze i powrotu weny!
Ewelinka - zdrówka! Mam nadzieję, że ta gorączka nie zwiastuje choróbska!

Ja lecę po pranie, potem kawka, i dalej się śmieję na "Przyjaciołach" :-D:-D:-D
 
Witam dziewczyny:)
Moze wy mnie wspomozecie dobra rada:)
Moje cykle sa regularne i trawaja 29 dni. Moja owulacja przypada na 17 dzien cyklu bo tak wykazuja testy i tempka. Tydzien temu w srode owulka do mnie przyszla a wczoraj wieczorem i dzias rano zauwazylam na wkladce bezowo rozowe plamienia tzn moj sluz w takim kolorze. Troche mnie to zdziwilo bo mam termin na @ dopiero w nastepny wtorek. Ze zwyklej ciekawosci zmierzylam temperature rano i o dziwo wyzsza niz zawsze mam i nigdy w sumie takiej wysokiej nie mialam w moim przypadku to 36.7. Myslicie czy moze to byc implantacja?? Przy tym mam lekkie bole brzucha jak na okres. Zastanawia mnie tez kolor bo slyszalam ze powinno byc rozowe lub czerwone.
Z gory dziekuje.
 
reklama
dzięki mamciu

ściskam was kochane i proszę o dalsze &&&& żeby wizyty piątkowej mi pan doktor nie odwołał
lecę w chatkę
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry