reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc kochane :) właśnie robie obiadek .... troche mi sie późno wstało:p:p:p po obiadku jade do koleżanek z byłej pracki na pogaduszki :) a co tam u was??
witaj Aguś. my to juz sobie popisałyśmy dziś ;-) buziak*

bunia 3mam kciuki aby jednak @ nie było wiesz. To razem bedziemy szukały pracę ;)


ja też biore sie za obiad już..
 
reklama
Bunia - dzieki ..... jeeeeeeezzzzzuuuuu ale jestem głodna ...... a dopiero co wszamrałam śniadanie ...... mam nadzieje ze obiadek niebawem bedzie ......:):)
Kinguś - nioo właśnie :):):) Buziaczek :*:*:*
 
MAJQA- to fajnie,ze sie konczy malpa jedna:tak:to teraz dawaj czadu z testami;-)a za ile kupilas te testy??;-)

SZCZESLIWA- cześć babeczko! no my tu z Toba czekamy jaka plec i najpierw sie czekalo na Wasze testowania a teraz czekamy na plec a potem na poród:tak:i tak wciąż do czegoś odliczamy;-)ja do środy odliczam az moje bąki pojda do przedszkola i wtedy troche odpoczne bo w taka pogode nigdzie nie wychodza od kilku dni pada i juz sie nuuudza w domu:baffled::baffled:

BUNIA- super ,ze kociaki maja sie dobrze:-)
 
Witam was wszystkie dziewczyny w ten deszczowy poniedziałek :-(

Leje od samego rana. Ja już obiadek przyszykowałam. Dzisiaj pyszna pomidorowa z makaronem :-)

Jutro już mnie czeka wizyta u ginekologa i badanie 3d ciekawe co ja tam zobaczę :-)

 
ja do środy odliczam az moje bąki pojda do przedszkola i wtedy troche odpoczne bo w taka pogode nigdzie nie wychodza od kilku dni pada i juz sie nuuudza w domu:baffled::baffled:
Mój już jutro idzie a w środę ta wycieczka... :) jak mu powiedziałam to już sie nie umie doczekać mówi hihihi ciekawe... No i też odetchnę troszkę a raczej w końcu wyjdę z domu pozałatwiam swoje sprawy :)

bunia ja uwielbiam koty! :)))
 
kinga ja też mam 2 dorosłe- parkę i jeszcze 2 małe, które wezmą znajomi. do niedawna miałam jeszcze 4 kociątka pluszakowe, ale 2 poszły już do nowego domku i mają się dobrze.
 
mi pare mies temu kotka moja zdechła... :( smotno bardzo było
Moj mąż nie lubi kotów wiec wiem że my predzej psa sobie kupimy niż kotka. No ale to i tak odległy temat jeszcze.
 
Siema wszystkim!

KALA,MUSIA,V-JOLKA,MONISIA,MONIA ,ZIZI,JAEWA,MARY-BETH,SORBUS,BIBINKA i reszta-gdzie jestescie,co u Was???

Hej Mamuś! Jak tam ? Czytałam, że Ci się w weekend imprezka babska udała! :happy: Super! A u mnie leci... Ostatnio miałam problem z kłuciem w okolicy serducha - chyba stres czy coś dał mi się we znaki. :baffled::confused: Ale wczoraj już było lepiej na szczęście!

A od paru dni mam ból w dole brzucha - do @ jeszcze daleko (mam teraz 24 dc), więc to raczej nie ból przed @... :confused::huh::eek::eek: Test pójdzie w ruch za jakieś 10 dni. Zobaczymy.

Misia - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za betę! Super, że wesele się tak fajnie udało! :tak:
Bunia, Kinga85, Sol, Nika, Jadzia, Szczęśliwa, Maggy, Majqa, Ewcia, Renna i wszystkie staraczki i mamusie - witajcie! :happy:
 
SOL- witaj,no Domi z gardlem lepiej ,ale od wczoraj kaszle wiec jadzie na syropie prawoslazowym:tak:

a na uczelni w kulki lecą:sorry2:

KALA,MUSIA,V-JOLKA,MONISIA,MONIA ,ZIZI,JAEWA,MARY-BETH,SORBUS,BIBINKA i reszta-gdzie jestescie,co u Was???
Jestem, jestem. Tylko Was podczytuję...W pracy mało czasu mam na pisanie.....
W domu remont zaczęliśmy, więc przynajmniej na tydzień tylko z pracy będę do Was zaglądała







 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry