reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam was wszystkie

Fleur mam nadzieje że to ciąża, ale lepiej by to dokładnie potwierdzić. Trzymam kciuki.




 
reklama
EWELINKA- przeczytane -odpisane:tak:
EWCIA- kochana tule skoro nie lubisz tam jezdzic...jestem z Toba:tak:
JAEWA- jak jest chec to prosze ladnie dzialac z nasze &&&&&&&&&&&&&&&& zrobia reszte:tak::-D:-D:-D

JOSEPHINE-witaj ,my tez dopiero wstalismy-wlasnie jesm serek grani z pmidorkiem i bazylia i kawa,dzieci po sniadanku bajka..milego dnia-ukochaj Poldusia;-)
NIKA- smacznego sniadankia:-)

wogole wszystkim zycze milego dnia i slonka:):tak:

JADZIA- czesc ,co u Ciebie ,ale Ci suwaczek mknie:))

no i u mnie zaczelo padac....
 
Ostatnia edycja:
Jaewa- mam nadzieję, bo nie przepadam za męża rodziną:dry:
Nie kupił mi nic, pojechaliśmy do lasu na grzyby, potem pojechałam do Maciusia, do koleżanki i przeszło:happy:
 
Hej dziewczęta! :-)

Już wcześniej chciałam się przywitać, ale jakoś szybko nam przyleciał facet, który miał nam sprawdzić i zmierzyć mieszkanie.

Jak Wam leci poranek? :rofl2:

U nas główki pełne mysli... Jesteśmy podekscytowani, ale też musimy wszystko przemyśleć z tym domem. No, ale nie mogliśmy spać w nocy z tego wszystkiego i siedliśmy razem projektować łazienkę! :-D:-D:-D:happy::happy::rofl2::rofl2:

Fleur - gratuluję || Cieszę się ogromnie! :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny na bete nie pojde bo mieszkam w Anglii tutaj nie robią, troche martwi mnie ten dzisiejszy test bo tez powinien wyjsc z dwiema krechami bo robiłam go z pierwszego moczu :-(moze jakis wadliwy ???? wogole to powinnam byc juz w drodze do pracy a ja dopiero prysznic wziełam wogole zastanawiam sie czy nie wziasc dnia wolnego bo czuje sie fatalnie pozniej skocze do apteki po kolejny test co do fotki to nie wstawie bo nie umiem :no:.
 
Jaewa- mam nadzieję, bo nie przepadam za męża rodziną:dry:
Nie kupił mi nic, pojechaliśmy do lasu na grzyby, potem pojechałam do Maciusia, do koleżanki i przeszło:happy:

Kochana pamietam jak przegladalam stronki ze bylas na grzybach :p A znalazlas jakiegos z czerwonym kapeluszem? :p To ciesze sie ze przeszlo, nie martw sie Ewciu ja tez tak czasami mam....

Mama smacznego sniadanka i dziekuje za &&&& :)


Mary kochana wiem jak sie czujesz bo my tez jak mieszkalismy w Nowej Zelandii sprzedalismy dom....Troche nam zeszlo zeby dostac dobra cene :)

Fleur to jak u Ciebie w Anglii bety nie robia to pewnie w Australii tez nie?...Hmmm moze wez wolne i do apteki po nastepny tescik smigaj :) Chociaz mi sie wydaje ze jak bys poszla do GP i go poprosila o takie badanie to by nie odmowil...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jaewa- uwierz, że żadnego nie widziałam z czerwonym kapeluszem:szok:
a one mi się tak podobają:-D:-D ale K mówił, że tu rzadko występują:tak:

Ewelinko- :***********************************
 
Gubię się tutaj dziś....hmmm....


Ewela sluze pomoca w odnalezieniu sie :) Nie martw sie ja sie tez zakrecilam z tym na ktora czesc ciala sie kiecke zaklada :p

Ewciu myslalam ze K sam ma grzybka z czerwonym kapeluszem dlatego zapytalam czy przypadkiem takiego w lesie nie znalazlas :p Wybacz mnie sie zawsze glupie zarty trzymaja :*
 
reklama
Witam sie w ten piękny czwartkowy poranek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kawusie serwuje!!!!! Pisze sie ktos moze!!!!!!! Zapraszam bo bez kawy to poranek pewnie nie udany :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry