reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
BIBINKA- papa
ja juz wlosy ulozylam,ide uszykowac talerze i sztućce:tak:

pewnie wlece dopiero wieczorkiem
milego dnia kochane babeczki-życze Wam takiego slonka jakie jet u mnie;-)
 
reklama
Kochane wpadam przelotem :)
Zycze Wam wspanialej niedzieli!
Mama udanej imprezki i spelnienia marzen z okazji rocznicy, Ty wiesz jakich :)

Ja poki co musze dzisiaj wykorzystac S bo leci znowu na 3 dni a moje zwiekszone libido szaleje :p

Bede jutro dziewczynki papa :*
 
ewcia - co się stało?

mama - to udanej imprezy :tak: Pogoda wam powinna dopisać bo zapowiadali słoneczko :-D

jaewa, nagapalma, bibinka - dzień dobry i słonecznej niedzieli życzę :-D


A ja mam od dzisiaj szlaban :-( Poszłam rano do małego Tesco i zasłabłam przy kasie. Dziewczyna z innej kasy zeszła i pomogła mi się zebrać i zapakować bo miałam taki helikopter że szok :-( Głupio mi było strasznie a kasjerka mnie pocieszała ze wczoraj im dwie pracownice zasłabły w tym jedną zabrała karetka - przez pogodę. A u nich jest klima, na dworze gorąco i mogą być takie historie niestety :-( Mąż się wściekł bo on chciał iść :-( Za to jak przyszłam to dzidziuś zaczął kopać tak że już widać jak delikatnie kopie :-D Boski widok a ja od razu się lepiej poczułam :-p
 
Hej wszystkim! :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Impreza udała się, że hoho! :-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::happy::happy::happy::happy::-):-):-):-)
M. kompletnie się nie spodziewał! :rofl2::rofl2::-D:-D Wszyscy dopisali, przyszli punktualnie, M. wrócił od taty, wszedł do domu i... SURPRISE! :-D:-D:rofl2::rofl2: Był zaskoczony i nie wiedział, co się dzieje! :-D:-D Impreza udała się super! :tak::tak:

No, i dowiedziałam się, ze jedna z koleżanek... spodziewa się dzidzi i ma termin w marcu 2011. :happy::happy: Jeśli nam się uda, to będziemy miały obie dzidzie z tego samego rocznika! :-)

Mam nadzieje, że Wam niedziela miło mija! Mi troszkę z bólem głowy. :-D

Mama - zbliża się Wasza rocznica, więc wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Toma! Wielu wspólnych lat w szczęściu i zdrowiu, a przede wszystkim trzeciej dzidzi!
 
mama - wszystkiego najlepszego!!!

ja teraz obiadek kończę: rosołek z makaronem i ziemniaczki z koperkiem i kotleciki z fileta i ogóry mojej roboty :)
 
No i właśnie mnie strzeliło :-D Nie wiem czy płakać czy się śmiać :-D Mój promotor wysłał studentom pierwszego roku notkę odnośnie egzaminu poprawkowego w której piszę ze wraca do Polski 23 września :-D A ja miałam się bronić 4 września :-D No i chyba mój termin obrony poszli czesać :-D Idę we wtorek się dowiadywać co i jak do dziekanatu :sorry: A jeśli to prawda co im napisał to nie będę się z nim umawiała na październik tylko na listopad coby go bardziej postraszyć porodem skoro się tak boi :dry: :-D Oj zemsta będzie słodka :-D
 
mary fajnie,że przyjęcie się udało:tak:
sol he he,jak go postraszysz,to od razu Ci bdb postawi bez odpowiedzi:-D

my czekamy,aż upał trochę zelżeje i idzemy na spacerek.byliśmy w południe,ale pot po tyłku leciał,więc zaliczylismy lody i do domku:tak:
 
bibinka - w taką pogodę lepiej w południe nie wychodzić - ja też czekam na chłodek wieczorny - mam nadzieję że przyjdzie :tak: Po porannej aferze pewnie sama nie wyjdę ale M da się wyciągnąć na spacer więc jest ok :tak: A wiesz - promotor się od czerwca mnie wypytywał kiedy mam termin i żebym nie robiła obrony blisko terminu bo on nigdy porodu nie przyjmował a boi się że skurczy dostanę i mu rodzić zacznę :-D Aż mam ochotę mu numer wyciąć i pod koniec zacząć udawać skurcze :-D Chociaż pewnie bym się zaczęła brechtać :-D

mary - świetne wieści :tak: Nie ma to jak udana impreza niespodzianka :tak: :-D


Spadam zrobić kolejny projekcik skoro chwilowo mogę odetchnąć od myśli o obronie :-p
 
mama

Tobie i twojemu mężusiowi również życzę dużo miłości i radości w dalszym życiu. Oby wszystko układało się po waszej myśli a serca NIGDY NIE ODMÓWIŁY POSŁUSZEŃSTWA:-)

Ja swoją rocznicę mam za miesiąc, dopiero 2 ale to też dobrze:-)

 
reklama
Cześć Kochane!!!!
My wczoraj i dzisiaj na plaży:-DTeraz przeszła burza - ale odpoczywam!!!!!:tak::-D:tak: No i nadal czekam - od wczoraj mam taki biały gęsty sluz....Pozdrawiam z Władysławowa!!!!!:-D:-D:-D
MAMUŚ - wszystkiego, co najpiekniejsze, mnóstwa miłości i radości i oczywiście jak najszybciej 3 dzidzi:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry