reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hope,szczęśliwa a mdłości są i chyba będą jeszcze jakiś czas. Teraz jednak boję się bardziej o to ,że mam zawroty głowy i mroczki ,zaczyna się robić tak jak w ciąży z Maciusiem. Wolałabym uniknąć omdleń... :-( morfologia chyba mnie czeka prędko więc zrobię sobie jutro by sprawdzić ,czy znów nie mam anemii.
 
reklama
Hope, dzięki, ale na dzień dzisiejszy jakbym miała pisać - o żalu i złości, to obawiam się, że było by zbyt wiele do czytania i pisania...pocieszam się, że to chwilowe zwątpienie...ale dziękuję :*


Wal kobito, weźmiemy wszystko na klatę! Po to forum powstało, żeby nieść nadzieję, wyjaśniać, dać siłę. Nam tu niezafasolkowanym też jest ciężko. Może nie wszystkie okazują emocje, ale uczucia które tobą targają nie są nam obce.

Kobiety tak mają, jak się wyżalą, wypłaczą, pokrzyczą, to się oczyszczają i zabierają do działania. To meżczyźni zamykają się w swojej jaskini ;-)

Prowadzisz blog? Jeśli nie, polecam. Może być anonimowy, ma rewelacyjne właściwości terapeutyczne :-)


Witam Agnieszko :-)

Marcepanku ty taka drobniutka, niestety pewnie twoja delikatna budowa i waga mają wpływ na samopoczucie. Ja też miałam anemię w ciąży, pół roku brałam żelazo a mi dużo do ciebie brakuje ;-)
 
Ostatnia edycja:
marcepanek dzięki :) nie ukrywam utarg by sie bardzo przydał bo musze popłacić troche faktur a do tego babcia ma jutro urodziny i całkiem o tym zapomniałam i trza kupić prezent :) - tylko co ????????? ehhhhhhh

aga witaj :)
 
no ale jak to? rozumiem że jeden ale wszystkie? dlaczego tak się dzieje? mam testy Quick View ciesza sie super opinia i wczesna wykrywalnoscia, co teraz? jesli jestem w ciazy? pilam alkohol,popalam papierochy :( boje sie, juz sie nie napije dopoki @ nie nadejdzie. ale jak to mozliwe ze w 37 dc test nie wykrywa ciazy? juz ponad tydzien po terminie miesiaczki
pomozcie ;(
 
Mama- a no pojechał na dwa dni:eek:
ale zadzwonił i powiedział, że dziś wieczorem wraca:-D:-D
ale obiadu i tak nie robię, bo On zje zapewne u Rodziców, a mi samej się nie chce gotować, a potem samej tego jeść...:baffled::baffled:

Marcepanku
- dziękuję :*
i ja z tego samego powodu mam do Ciebie...
Cieszę się, że Twojemu Maciusiowi się udało:tak::tak:

Klopsik- zrób betę i wszystko będzie jasne...
a z tego co mi wiadomo, to alkohol do 3 tc nie ma wpływu na Dzieciątko...
Może to nie moja sprawa, ale Ty starasz się o Dziecko i palisz:eek:
 
Więc jestem z kserokopią w łapkach HiHi :)
Panie bardzo nastawione anty jak sie dowiedziały ze przeszłam do tego lekarza i już fochy ze przecież mam karte ciąży to po co mi historia wiec ja już lekko nabuzowana mówie Prosze pani z karty ciąży nie wynika jakie miałam dolegliwości i jakie leki zażywałam !!! coś tam sapała pod nosem ale kazała poczekać i zawołała już grzeczniej i wydała :) wiec w środę jade do mojego ginka :)
Marylko - mega utargu :) Trzymam kciukaski :)

SZCZESLIWA to juz sobie wyobrazam jaki poslala s jej spojrzenie skoro zmienila nastawianie :)
 
jestem-kurna jak mi dzis net muli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
AGA- papa!
KLOPSIK- a moze zmiana klimatu,albo stres "zablokowaly"przyjscie @
choc u nas na watku WISIEŃKA I SORBUS ROBILY testy i im nie wychodzily tylko sporo po zatrzymaniu @ dopiero sie okazalo ,ze ciąża-ja na Twoim miejscu poszla bym na bete i po sprawie:tak:

rozwiesilam pranie czas sie brac za obiad:sorry:

MARCEPANEK- powitać:tak:
 
reklama
no ale jak to? rozumiem że jeden ale wszystkie? dlaczego tak się dzieje? mam testy Quick View ciesza sie super opinia i wczesna wykrywalnoscia, co teraz? jesli jestem w ciazy? pilam alkohol,popalam papierochy :( boje sie, juz sie nie napije dopoki @ nie nadejdzie. ale jak to mozliwe ze w 37 dc test nie wykrywa ciazy? juz ponad tydzien po terminie miesiaczki
pomozcie ;(



Najczęściej w czasie ciąży ma się wstręt do alkoholu i papierosów, jeśli tobie smakowały, może ci się opóźniać @.
Zrób betę jak radzą dziewczyny a dopóki nie masz pewności, czy jesteś w ciąży, nie pij i nie pal.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry