reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczynki :-)

Wczoraj wróciłam z pracy do domu w nocy i nie miałam już siły zajrzeć a tu jak zwykle książka do przeczytania :-) Ale widzę, że nowych fasolek brak, coś ten kwiecień niedoceniany na naszym temacie, trzeba trzymać mocno kciuki za maj :-):tak:

Tak obie myślę... kobieta w ciąży w ogóle nie powinna pracować. Powinna spędzić ten czas w domu, rozkoszując się swoim stanem i każdym jego dniem, przecież w ciąży jest się tak mało w ciągu całego życia i do tego tak krótko... Ach, czcze życzenia...
 
reklama
Witaj i ja doczytałam i ide z łobuzem na spacer bo mi sie tu do nogi tuli... Spac jej sie juz chce...?
 
ojej Rena to dobrze że już byłaś u lekarza, to coś nie tak z Twoją @, ale luzik, lekarz po wynikach powie co i jak , sprowadzi Twoja @ Paninjola1.gif a potem tylko działać :)
 
Wiecie co, dziewczyny, zglosiłam się na jedno forum medyczne z zapytaniem o moje wyniki na przeciwciała różyczki i wychodzi na to, że ja w tej chwili choruje na różyczke. Ale jaja. Oczywiście to forum to nie wyrocznia i byc może gin mi coś innego powie, ale jeśli tak jest to może nawet lepiej...

Witaj Hope:-)jak się dziś masz?

renna- a kiedy robiłas te badania?
 
no, ja już torbę spożywczą spakowałam trochę ogarnę tu na górze i pójde odkurzyć samochód, bo się chłodniej zrobiło. wcześniej była taka duchota, więc mi się nie chciało, ale teraz się tak nie zgrzeję.
 
Wiecie co, dziewczyny, zglosiłam się na jedno forum medyczne z zapytaniem o moje wyniki na przeciwciała różyczki i wychodzi na to, że ja w tej chwili choruje na różyczke. Ale jaja. Oczywiście to forum to nie wyrocznia i byc może gin mi coś innego powie, ale jeśli tak jest to może nawet lepiej...

Witaj Hope:-)jak się dziś masz?

renna- a kiedy robiłas te badania?


Witaj Kala, a dziękuje, po staremu :-)

Ale z tym, że jesteś obecnie chora... Co najmniej dziwne, że akurat teraz kiedy się zbadałaś, ale bezobjawowa jest jak najbardziej możliwa. Ja chorowałam jako dziecko i nie wspominam miło.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry