reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
klopsik to musisz dać mu do myślenia ,że już czas :tak: sorry ,ale faceci są mało rozgarnięci. A ta bajka to Klopsiki i inne zjawiska pogodowe :-D
mama super ,że jużjesteś niedobry tentwój komp zrobić trzeba mu bum :-D
 
Ewelinka- widze, że grzybobranie jak najbardziej kojarzy Ci się z tymi sprawami;-) Demon seksu z Ciebie:rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:

Klopsik- małżeństwo nie jest recepturą na udany związek, to tylko formalność...

Kasieńka- dzięki za zaproszenie.

Mama- Ciebie też kręci grzybobranie;-)
 
EWELINA- dokladnie,koszyk trzeba zakupic,sily zbierac-u mnie chyba dzis grzybobranie bedzie:):):))))
MARYLKA- Wiolka wroci do nas w polowie sierpnia bo wtedy bedzie miala net:)
 
Kalamandyna, uznaję to za komplement :zawstydzona/y:

Mama, a lasek w pobliżu macie???? :-D:-D


Bym Wam cosik opowiedziała, ale się wstydzę ha ha ha ha ha ha
 
Ostatnia edycja:
oj tam oj tam wiem wiem:-pja tylko tak żartuje, zaręczyliśmy się niedawno więc mi się nie spieszy.
A co się Ewelince nie kojarzy z TYMI sprawami?? hihii.gif

muszę Was zapytać bo mnie męczy :)
1. o co chodzi z tymi kartkami?
2. gdzie robicie suwaczki?
3. jak podziękować za post?
:sorry:
 
MARCEPANEK- tak tez zrobilam -walnelam o glebe i chodzi a w tym czasie jak sie odpala to sobie poodkurzalam:tak:chociaz tyle dobrego;-)
ale jestem dzis zmulona-to cisnienie dla mnie masakra!!

KALAMANDYNA- mam nadzieje,ze za chwile ja Ciebie oblukam na NK:tak:
EWELINKA- mamy lasek,pewnie...choc na mojej osobistej polance ostatnio byla wycinka drzew:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok:

KASIEŃKA- popoludnie spedzamy leniwie-rozmawiajac o TYCH SPRAWACH:):):)) ja za godzine czyli 60 minETEK jade po Zuze:)))a jak u Ciebie-w pracy???czy w domku???
 
Ostatnia edycja:
Mama, karczowanie powiadasz??? haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - boszeeeeeeeeeeeee...zlituj się...zabierz te skojarzenia!!!!!! haaaaaaa
IDĘ...ha ha ha ha
 
reklama
kasienka witam i dziękuje za zaproszenie ;-)
ewelinka Ty zboczeńcu :-D
marylka a Tydostałaś już @?
mi już sie kończy tzn od 3 dni mam juz tylko plamienia mam nadzieje że do jutra sie skończą i one :) i w przyszłym tygodniu powinnam mieć jakoś owulke :)

a co do lasku to ja pamietam jak jeździliśmy do dziadka (jak jeszcze z nami nie mieszkał) i nasz spacery na łąke z K :) mmmmmmmmmm
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry