reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mamcia no moje 15 to nic z Twoimi 60;-)
Matko gdyby nasze Chlopy zobaczyli ze my tu tylko o jednym;-)
Wczoraj Mezusiowi ten MOZG pokazywalam co tu ktoras wstawiala to sie smial:-D
 
reklama
Pralinka, mój nas czasem podczytuję i tylko głową kręci i mówi "Ty weź przestań dziewczyny gorszyć Zboczeńcu jeden Ty...", a ja mu na to "Kotek, czy zboczone mozna bardziej zgorszyć zboczeństwami???"..
 
he eh he Mama ale chyba szybko nie wróci !!!!umre_ze_smiechu.gif
 
buniu robię też takie kotleciki ,ale dla siebie robię z natką pietruszki bo nie znoszę szczypiorku :tak:pyszne są:-D
ewelinka wiem wiem ,ale ostatnio wszystko mnie drażni
 
Marcepanek - burza hormonów pewnie.

Klopsik- współczuje, ale na taką rozłakę też się znajdzie jakiś sposób..;-)

pralinka- widze po suwaczku, że idziemy łeb w łeb z cyklem owulacyjnym :-)
 
Ostatnia edycja:
mama pozdrów Wiolke i czemu ona już do nas nie zagląda ????

Ewelina dobrze mężowi powiedziałaś :):):):)

właśnie był u mnie mój chrzesny - super gościu ogólnie i tak naprawde mój jedne taki prawdziw i bliski wujo jaki mi został (brat mamy) tylko że ma taki dziwny charakter i odzwywki : ale i tak go lubie i mówi co w ciąży jesteś :) i sie scieszy a ja że nie a on to co asz tak sie spasłaś ?? :):):) a ja no na to wychodzi :) kochany wujaszek co :):) a ja wstałam z przeswiadczeniem że dziś mam jakby troszke płaściejszy brzuch :) - szybko mnie pozbawił złudzeń :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry