reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sprawa wyjaśniona ,po rozum do mrówek :-)
Ale i tak dodałam opcję ,że tylko moderator bądź osoby z listy mogą komentować.
mama to wisieńka się rozkręciła.
marylko ty to za dużo pracujesz.
ewelinko ja to na szczęście sprzątam na bieżąco bo bym zwariowała. A i przemęczać nie mam się ,wiadomo Tom w domu kompletnie nic ,dobrze ,że chociaż kubeł ze śmieciami wynosi...
 
reklama
Marcepanek, ja jestem pedantka i wierzę dzis mojemu P, że jest czyściutko, chociaż ja mam wątpliwości, ale lenia dziś nie potrafię przegonić....sytuacja mnie zmiażdżyła chwilowo... ;-), ale zapewne na wieczór mnie weźmie na ochędożenie domku...:-D
 
EWELINA-u mnie tez skutek odwrotny....

DZIEWCZYNY KTORE PAMIETAJA NASZA WIOLKE pozdrawiam Was od Niej -napisala mi wlasnie sms;ka

a MAGGY- byla rano z tego co widzialam-jest w pracy-wszystko u Niej si-napisala nawet ,ze dzis wysle dla Damiana kaske na konto:tak:
 
EWELINA-u mnie tez skutek odwrotny....

DZIEWCZYNY KTORE PAMIETAJA NASZA WIOLKE pozdrawiam Was od Niej -napisala mi wlasnie sms;ka

a MAGGY- byla rano z tego co widzialam-jest w pracy-wszystko u Niej si-napisala nawet ,ze dzis wysle dla Damiana kaske na konto:tak:

MAMA, taki kop w dupę by się dzis przydał nie? Tak profilaktycznie...:-D:-D:-D
Dobrze, że u MAGGY SI :tak: pozdrów ją, jak masz możliwość ;-)
Wiolę również, mimo iż nie miałam okazji poznać...:zawstydzona/y:
 
hejjjj Bunia :rofl2: pytałam o mielone z jaja? co to?

no, to tak jak mielone kotlety, tyle że z gotowanych jajek gotowane jajka przeciskam przez praskę, doprawiam solą, pieprzem i ziołami (wedle gustu), do tego daję posiekany albo potarty czosnek, trochę smażonej cebulki. wbijam surowe jajko, dodaję namoczoną w wodzie bułkę, wyrabiam masę. jak się za bardzo klei to dodaję bułkę tartą. kulam sobie kulki i je splaszam, wrzucam na olej i taaaaa daaaaaaaaaaammm
 
Buniaaaaaaaaaaa Zobacz załącznik 271473

super przepis dziękuję, smaczne? niepewny.gif
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
BUNIA...........kotlety z jajka????????????????? i czosnek do tego??? Dżizassssss, skąd Ty taki przepis wytrzasnęłaś? :szok: Nie potrafię sobie wyobrazić, jak to może smakować..............hmmm...
 
reklama
EWELINKA- no przydal by sie kop...a Wiolka pisala z nami jak byla w Irlandii a teraz jest po przeprowadzce i sie urzadzaja i nie ma kiedy z nami byc-napisala ,ze Jej Iwonka juz chodzi i wszedzie Jej pelno,ze mąż calymi dniami w pracy a Ona z Mala w domu.w polowie soerpnia ma do nas wrocic bedzie mialam net!!

MARCEPANEK- slidkosci sobie wciągnij:)))zawsze pomaga:))

KLOPSIK- tez mialam pytac Bunie o te kotlety z jajek:)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry