reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam was wszystkie dziewczyny w sobotnie popołudnie.
U nas ciepło i słonecznie tak by mogło być cały czas.

Dzisiaj normalnie miałam niezły ubaw z siebie. Poszłam z mężusiem na zakupy po bieliznę. Weszłam do przymierzalni a tam rozmiar który zawsze brałam stanika za mały , byłam w szoku widziałam że piersi się powiększyły ale żeby aż o rozmiar w ciągu 9 tygodni.:-)
Chyba to jednak możliwe...



 
sol to teraz zero stresu i w 40tygodniu proszę powiedzieć dziewczyny rodzę!!! ;-)
agnieszka witaj
sergeevena to trzymam &&&&&&&&&&&&&
jadzia dla mnie taka wiadomość była by rewelacyjna :-D
A to mój brzuch jak na razie mało ciążowy bo 6tydzień się dopiero zbliża
Zobacz załącznik 269729
 
Witajcie Dziewczyny. :*

Marcepanek - śliczne kreseczki!! :D Nawet po nich widać, że Maleństwo ślicznie rośnie. :)

Mama - zazdroszczę Ci takich krótkich @... Moje zwykle trwają 6-7 dni. :/

Pysia - czy można Ci już gratulować? :)

...wiedzę, że coraz więcej suwaczków ciążowych nam się w wątku pojawia... A ja mam dziś wszystkie objawy na @. :( Jest mi cholernie źle z tym i przykro... Bo gdyby się teraz udało, to może łatwiej byłoby mi zapomnieć o tej wcześniejszej stracie... :( Także dziś cały dzień tylko się snuję i sobie ryczę po cichu po kątach. :(

...ale jak dostanę już @ to obiecałam sobie, że w tym cyklu NIC nie obserwuję, nie mierzę temperatury i idziemy "na żywioł"... bo te obserwacje tylko mnie frustrują. :(

Żałuję, że tyle zwlekaliśmy z rozpoczęciem starań... :(
 
czesc kochane moje dziubki:)
U mnie nie przespana noc :( obudziłam sie o 1.30 i do 4 nie mogłam zasnąć :( a co tam u was??
Pokarzę wam moja malusią psinkę :p
 

Załączniki

  • fibunia.jpg
    fibunia.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
Krakowianka - Marcepanek ma rację, na pewno się uda! :tak: I dobrze Ci zrobi, jak przestaniesz obserwować i wyliczać... Nie zapominajmy, że same staranka to już duża frajda :tak: :laugh2:

Szczęśliwa - Cześć Żabko najukochańsza :*
 
Szczęśliwa cześć. Ja też ostatnio albo nie mogę zasnąć ,albo się budzę bo w brzuchu szaleństwa tak jak by rozpychało od środka. A Twoja dzidzia pewnie już daje znać o sobie?
 
Aguś witaj:)
A dlaczego nie mogłaś spać?coś się stało?
Marcepanku faktycznie nic jeszcze nie widać ale spokojnie czekaj a nie długo brzusio będzie rósł:)
Krakowianka 3mam kciuki aby to nie była @ :)

U mnie ok,dom posprzątany,obiad przygotowany a teraz odpoczywam,jeszcze tylko na małe zakupy wyskoczę a potem będę leżeć i leżeć heh
 
reklama
Serguś - dziubusiu mój:*:*:*
Marcepanek - wczoraj miałam już kopniaka oj ale było milusio:):):)
Aguś - cześć kochana :* nie wiem czemu tak sie wybudziłam i koniec :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry