reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tez tak myślę:)))

dziewczynki ja spadam:) Juz się wszyscy zbierają więc ja też:)
Miłej reszty soboty i niedzieli bo pewnie nie dam rady zajrzec:)))
Pa pa pa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Coś pusto dzisiaj na BB. A ja przyznaję się ,że zanim napisałam tego posta ziewnęłam już 6razy. Chciałabym już mieć brzuszek heh ,ale chyba jeszcze daleka droga przede mną.
monia a na kiedy masz testowanie?
 
I ja też uciekam, zaraz do domku.
Dam znać jak u mnie wyszło z @.
Ale pewnie dopiero jutro do Was zajrzę, bo po południu idziemy na grilla:-)
 
jestem juz-qrcze musialam jechac do sklepu kupic sznurek bo u nas taka ulewa i wicher ,ze moje biedne dzieci ogrdowe prawie sie polamaly-w tym deszczu wiazalismy z Tomkiem do plotu ,zeby sie nie zlamaly-jestem przemoczona jak nie wiem:crazy::wściekła/y:ale nie przezylam bym jakby mi polamalo drzewka i róże:no:
MARCEPANEK- matko faktycznie wazysz malusio....
ZIZI- dzieki;-)
MAGGY- kolorowych snów:tak:
 
mama oj to okropną macie pogodę. Choć u mnie nie lepsza ,deszcz leje i tak jakoś na nic nie ma się siły.
zizi czekamy z niecierpliwością na wieści.
 
MARCEPANEK- no u nas od nocy masakra jak leje...
MARYLKA pisala mi rano ,ze nie bedzie Jej na bb bo net cos nie chce sie odpalic:(

nie mam weny na robienie obiadu...

ZIZI- papa do jutra!! milego grilla:)
 
reklama
JADZIA- cześć -jeszcze bedziecie mialy piekne brzuszki:tak:;-)troche cierpliwości i jak maluszek urosnie to bedziecie nam sie chwalic brzuchatki nasze:tak::-D
a jak sie czujesz???

MARCEPANEK- ja to najchetniej oszlabym spac-wstala wczesnie bo na ta wizyte jechalam a u nas tak deszcze rano padal ,cisnienie noskie ze ledwo sie z lozka zwleklam a teraz caly cza ziewam:dry::dry:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry