reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczynki!
Trzymam za Was mocno kciuki!!!!!
Czuję że moje dwa tygodnie będą koszmarem emocjonalnym :-)
najgorsze jest wydawanie się że już mam nudności!!!!
Ach, ale się wkręciłam !!!
aaaaaaa help!!!!!!!
 
reklama
marylka - jedynym lekarstwem jest kulka w łeb ale podobno to nie humanitarne :-D
zenka - jak się wie za mało-źle - jak za dużo - o wiele gorzej :-D Ja z Karolą zaszłam na clo i jak sorbek z tyłkiem u góry po :-D A teraz szaleliśmy z mężem na szybkich numerkach kiedy Karola spała i wcale jakoś się do "robienia" dziecka nie przykładałam :-D


Jak miło się przespać dwie godzinki z małym wtulakiem :-D A teraz jestem tak słodko rozespana :sorry: Idę coś zjeść bo zaraz mnie z głodu skręci :-p
 
zanka ja tez na początku warjowałam :) i miałam wszystkie oznaki ciaży potem warjowałam na 2-3 dni przed @ a teraz staram sie o tym nie myśleć - choć wiem że to nie jest takie łatwe a czasem chyba nawet niemożliwe :( trzymam &&&&&&&&&&& za Ciebie :)

Sol no tak mówią :):):):)
 
hej
...ale naskrobałyście :szok:
nafaszerowałam się paracetamolem i wybrała się z dzieckiem na plac zabaw.
Pogoda dopisuje jest mega ciepło :cool2:
A przed chwilą zabrałam się za pranie pościeli,ręczników i dywaników z łazienki.A jutro robię słodkie rogaliki na przyjazd teściowej :-D i gołąbki.
 
Agnieszka to dobrze że pogoda wam chociaż dopisuje :tak: u mnie ciągle siąpi taka mżawka i nie ma jak wyjść bo wszystko mokre :dry:


Idę zobaczyć co Karola robi bo coś za cicho siedzi :-)
 
witam Słoneczka!!!!
Co slychać,bo przez 2 dni mnie nie było??? Jakiś skrót???:tak::-D
Ja cały czas czekam...poza tym mam jeszcze jakis śluz, a jestem już 5 dni po owu...kłuje mnie z prawej strony w pachwinie, aż do nogi, ale to pewnie na zmianę pogody...ehhh....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, byłam u gina i dowiedziałam się że mam torbiel, może być to zanikająca torbiel, ale jest:-(Trzy tygodnie niepewności do kolejnej kontroli...Czasami pewnych rzeczy nie da się po prostu zaplanować. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok....
Czytam właśnie o torbielach, jeśli jest i nie zniknie mogę sobie tylko pomarzyć o drugim dziecku:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kalamandyna - przykro mi. :( Oby sama zanikła!

Monisia - ja się podpisuję pod Twoją prośbą o skrót. :) Bo nie ma szans Was dziewczyny nadrobić. :D Witajcie. :D

Witam też nowe staraczki. :)

A teraz z innej beczki... znacie jakieś naturalne sposoby na zgagę? Bo ja zaraz zwariuję. :/ W sumie dziś mi tylko chrupki kukurydziane wchodzą, bo po innych rzeczach mam kwasy. :/ Głooodna już jestem.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry