reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie dziewczyny w ten kolejny upalny dzień.

Powiedzcie mi jedną rzecz a mianowicie chodzi mi o folik. Biorę go cały czas i lekarz dodatkowo przepisał mi Materne w której też on jest. Od kiedy brać wogle te witaminy i czy brać i to i to czy odstawić folik ?

Proszę o pomoc.
 
jadzia21- każdy gin ma swoją teorię, jak ja byłam w ciąży to gin mi powiedział żebym brała przez cały czas folik, a witaminy do 3mca, z kolei od innego usłyszałam że sam folik wystarczy i komu tu wierzyć?:crazy:
 
maryla- chętnie bym odwiedziła Twój sklepik :-) pracujesz w okolicach Wielkopolski może?

ewelina - również miłego dzionka:tak:

bunia- no właśnie jak zawsze jakaś kasa i na peno się przyda po urodzeniu dziecka, a becikowe jeszcze jest?:-)

my za tydzień jedziemy nad morze i nie ma już być takich upałów:-)
strone czy dwie temu pisałam zachodniopomorskie :) a pozatym dokładna miejscowość pisze na samej górze na blogu :):):):) ale zapraszam na wycieczke do mnie :)

Marcepanku- co się Słonko stało ??

Marylka
- no właśnie, będę musiała Ci pokazać jaki za kilka miesięcy masz zamówić wózio :))

Monisia- no i może dlatego :*
coś wykombinuje :):):):) i mam nadzieje że podołam :):):):) bo tych wózków jest tyle firm że nie z każdą niestety jestem w stanie współpracowac :(

Marylka ja będe jechała do Ustki w sierpniu ale jeszcze nei wiem przez co:) Gdzieś koło Starogardu:))

Marcepanek co się dzieje?

edit.
no i nakłamałam:(( Sprawdziłam na mapie wcale nie koło Starogardu będe jechać:((
buuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuu szkoda :(:(:(:( może innym razem :) ???

marcepanek nie płakuniaj będzie si musi być si , a może zrób bete ?? uspokoisz is i będziesz miaa pewność ?? a dziewczyny mają racje na tym teście pewno wcześniej by nie wyszło i dlatego te kreski sie tak rónią a z dzidzią wszystko w pożądeczku trzymam &&&&&&&&&&&&&&


edit:
a które ubezpieczenie najlepsze ktoś sie zna na tym ?? a mi babka odradziła to na urodzenie dziecka ale chyba zaraz do niej zadzwonie i zapytam jak to jest ?? a jak nie to moze zrobie jakieś tanie ubezpieczenie gdzie indziej ??? i tam takie ??? co myslicie??
 
marcepanku tulam na pocieszenie i zobaczysz po becie sie uspokoisz
Ewcia Pol wymyslił żebysmy tam pojechali bo koło wro nie ma gdzie szpilki wcisnąc tyle ludzi.
Jadzia ja myślę, ze odstaw folik jesli w maternie jest taka sama dawka a pewnie jest.
Mój obiadek juz ładnie pachnie. Głodna jestem jak wilk!
 
Marcepanku- no i ślicznie :)))

Jadzia- co lekarz, to inna teoria!
Ja kwas miałam brać do 15 tc potem witaminy, to w pierwszym szpitalu
ostatnim razem jak leżałam w szpitalu, to dawali mi kwas i stwierdzili, że jak mam witaminy, to też mogę brać!


Bunia- słyszałam to- dobre jest :)))

Wisienko- ooo to super!!! Zaraz jak znajdę foto rodzeństwa to Ci pokaże "jeziorko"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marcepanuś - glowa do gory wszystko na pewno jest dobrze!!!!!
Jadzia - mój gin kazał mi brac folik do końca 3 miesiaca, a potem odtawić i brałam Prenatal:tak:
Własnie skończyłam robic spagetti - ide wołać dziewczynki na obiad








 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry