reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kukra dziewczny wiem że sie narzucam ale prosze za kciuki odnośnie utargu bo tak złego dnia to już dawno nie miałam chyba ostatnio w styczniu jak te mrozy były :szok:
Bardzo proszę: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
:-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny

Dawno mnie tu u was nie było bo zaczęłam szkolenie z urzędu pracy i jestem ciekawa czy wytrzymam do końca.:-( ale muszę

Wczoraj zaczoł się u mnie 6 tydzień i dziś nie mogłam wstać z łużka takie mdłości że szok.
Poradźcie co mam robić ??
 
CZEŚĆ JADZIA- Ty z Walcza a ja ze Szczecinka pochodze,ale 12 lat w Poznaniu juz mieszkam:tak:na mdlości najlepiej przegrysc cos rano zanim wstaniesz z lozka-jakies ciastko imbirowe...

moje dzieci zasnely w 10 nim:szok::szok::szok:mimo ,ze spali od 20.00 do 7.20 -Zuza troche wczesniej sie obudzila,chwile po 7...takze ja tez ide sie polozyc tak mnie ciagnie to pdbrzusze-ciągle Wam radze,zebyscie braly no-spe a sama jej nie mam bylam wcz.w aptece i nie pomyslalam zeby kupic:dry:
 
BUNIA- ja Cie wspieram ,nasza Ty kochana kobietko...jeszcze nie ma terminu @ wiec &&&&&&&zacisniete!!!

dziękuję jednak u mnie żadnych "dziwnych" objawów nie ma. jedynie te, które są zawsze na tydzień przed @. dlatego wiem, że nic z tego.
 
Mama - no to objawy "dzidziowe" masz jak nie wiem co... :tak: A lusterek nie mam jak wysłać w kopercie :laugh2: Nie ma tak dużych kopert :laugh2:
Bunia - zgapiaj :laugh2: jak byś potrzebowała podpowiedzi z czymś, to pisz na PW - podpowiem :tak:
Mary-Beth - dziękuję :*
 
mama ja też coś ostatnio nerwowa jestem i mój mówi ,że już odezwać się nie można.
Więc nie zdziwię się jak zostaniesz Marcóweczką.
Ja nie wiem ,ale możliwe ,że już teraz faktycznie się udało czuje niewiele i to że czasem zabolą piersi albo zakuje w brzuchu to jest dodatkową nadzieją. No i te testy ...choć przyznam ,że boje się strasznie rozczarowania.:-(
sergeevena śliczne są te lusterka to z motylkami czerwonymi wpadło mi w oko.
Macie talent bez dwóch zdań:tak:
 
ZIZI- a kiedy testujesz???pewnie,ze bedziemy podziwiac:tak:a co 2 dni to w zupelności wystarczy;-)

MARYLKA- no dzis to sobie chyba naparze melise w termosie:dry:
SERGEEVNA- normalnie szkoda,ze lustro to nie kolczyki i nie wyslesz mi w kopercie:-D:-D:-D:-D-przepiekne.

Testować będę ok 27 lipca a 31 lipca wyjeżdżamy na urlop:-)
 
Takie ciasteczka imbirowe to znajdę normalnie w sklepie ?
No proszę to niedalekie ode mnie było twoje zamieszkano ;)
 
A mi się przypomniało teraz... Jak byliśmy w sobotę to mieszkanko oglądać, co się będziemy wprowadzać do niego... Tam są 2 sypialnie plus salon... I jak wychodziliśmy z domu, to rozmawialiśmy po drodze, że ładne, że nam się podoba, że w dużej sypialni łoże małżeńskie wstawimy, że w salonie to czy tamto, a w małej będzie garderoba... A G. na to - "no, a za rok to będziemy szykować pokoik dla dziecka"... Ale mnie rozczulił...

edit:

Żabki zmykam się szykować do pracy... Wieczorkiem zawitam do Was :*

Miłego dnia wszystkim, Kochane moje :*




 
Ostatnia edycja:
reklama
A mi się przypomniało teraz... Jak byliśmy w sobotę to mieszkanko oglądać, co się będziemy wprowadzać do niego... Tam są 2 sypialnie plus salon... I jak wychodziliśmy z domu, to rozmawialiśmy po drodze, że ładne, że nam się podoba, że w dużej sypialni łoże małżeńskie wstawimy, że w salonie to czy tamto, a w małej będzie garderoba... A G. na to - "no, a za rok to będziemy szykować pokoik dla dziecka"... Ale mnie rozczulił...





No to chłop wiedział jak się wbić w łaski :-D

jadzia ja przez 19lat mieszkałam w Pile koło Wałcza :-)tzn jak skończyłam 19 wyjechałam do UK tam byłam rok i trzy miesiące a od kwietnia minionego roku mieszkam w BB to rodzinne miasto Toma.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry