reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ale sie pusto zrobiło na mieście a mnie tak ciągnie na hod-doga ale musze być silna bo mi sie przytyło ostatnio a jeszcze dziś przyjdzie koleżanka jak sie okazało zaprosić nas na wesele no i trzeba nad brzusiem popracować :( ehhhhhhhhhh gdzie ta silna wola i klienci - bo jak sa to nie myśle o jedzeniu
 
reklama
Marylka-zapraszam do siebie też-na mrożone cappucino. Pewnie zaraz mężuś jak wroci z pracki będzie robił. Pyyyyyyyysio.
 
POZIOMKA- znam to:tak:u nas trzecie bedzie tak jak pierwsze i drugie bo jest bardzo oczekiwane

Każdego malucha traktuje się inaczej;-) to nie znaczy że gorzej!!!
POZIOMKA- dokladnie-amen!!:-D:-D
Mama- dziękuję, jak kiedyś będę miała po drodze, to skorzystam :):)
nie kojarzę, abym coś takiego zjadła... Wczoraj zawitała @ ale nie miałam tak, aby mnie na nią wysypywało :/ a teraz, to wstyd gdziekolwiek wyjść... :/
EWCIA- zawsze Cie chetnie ugoszcze:tak:to nie wiem czemu tak Cie nagle wysypalo-zanim do ślubu to zejdzie:tak:

SERGEEVNA- no cud,miod to mieszkanko:tak:szkoda,ze ktos sobie jajka robi:dry::dry:

MARYLKA- no to sie wybawicie na weselu:tak:


wiecie co,moje dzieci tak sie wyszalaly w basenie na slonku,ze ledwo mialy sile zjeść obiad i ...sami poprosili o drzemke i teraz śpią [FONT=&quot]
b030.gif
ja posprzatam po obiedzie i nie wim chyba tez sie poloze i odsapne od tego slonka
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Mama - a jak samopoczucie w ogóle? Ciepło tam u Was? Tu 24 stopnie, czyli Sahara w norweskich warunkach! :-D:-D I przyjemnie wieje od fiordu. :-)


A w ogóle mam w sobotę randkę z moim M.! :-):-):-) Idziemy na kolację - wreszcie mam okazję włożyć sukienkę! :-D:-D:-D
 
Witam was wszystkie dziewczyny.

U nas dzisiaj gorąco jak masakra normalnie, a przy okazji głośno bo ściągają rusztowanie z bloku i wokoło koszą trawę :-)

U mnie jakoś leci dostałam dziś propozycje szkolenia z PUP na miesiąc wiec skorzystam bo po co siedzieć w domku.
Bóle jajników mi przeszły teraz są jakieś dziwne mdłości i częstsza chęć jedzenia. Czy to normalne ?:confused:
 
Marylka-zapraszam do siebie też-na mrożone cappucino. Pewnie zaraz mężuś jak wroci z pracki będzie robił. Pyyyyyyyysio.
dzieki za zaproszenie ale chyba nic z tego :(:(:( właśnie sie dowiedziałam że kamila brat przywiezie do nas już dzisiaj swoją córke (gimnazjalistka) a jego dziś nie będzie dopiero jutro wrócici bo mają montaż w międzyzdrojach wrrrrrrrrrrrrrrrr a ja jeszcze na te paznokcie umówiona i pokuj nie posprzątany ten gościnny :(:(:(:( wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nie wiem jak to będzie bo przeciez ona jutro z dziadkami chyba nie będzie chciała siedzieć a wszyscy w pracy no nic zobaczymy

mama no wesele jakoś z tego co kojaże ma być koniec sierpnia albo początek września
 
Ehh dziewczyny jednak będę mamą nie wiem czy w tym przypadku powinnam się tu udzielac ale zycze wszystkim oby sie udalo
 
Mama - a jak samopoczucie w ogóle? Ciepło tam u Was? Tu 24 stopnie, czyli Sahara w norweskich warunkach! :-D:-D I przyjemnie wieje od fiordu. :-)


A w ogóle mam w sobotę randkę z moim M.! :-):-):-) Idziemy na kolację - wreszcie mam okazję włożyć sukienkę! :-D:-D:-D
MARY-BETH- no u mnie ogolnie wszystko gra-nie doszukuje sie objawów tylko stwierdzam co mam-czuje jajniki od owulki i dzis biala,mleczna wydzielina..
przyjemności na randce z M:-D:-D:-D:-D
Witam was wszystkie dziewczyny.

U nas dzisiaj gorąco jak masakra normalnie, a przy okazji głośno bo ściągają rusztowanie z bloku i wokoło koszą trawę :-)

U mnie jakoś leci dostałam dziś propozycje szkolenia z PUP na miesiąc wiec skorzystam bo po co siedzieć w domku.
Bóle jajników mi przeszły teraz są jakieś dziwne mdłości i częstsza chęć jedzenia. Czy to normalne ?:confused:
JADZIA- no wlasnie-Ty tu ostatnio zaciążylas-czulas jajniki po owulacji i jakie jeszcze mialas objawy????a jedzenie to norma-wszystie ciezarowki na poczatku wiecej jedza-organizm potrzebuje to jedz:tak:

Ehh dziewczyny jednak będę mamą nie wiem czy w tym przypadku powinnam się tu udzielac ale zycze wszystkim oby sie udalo
BOBOMAMA- pewnie,ze zagladaj-ja jak zajde to wolami mnie stad nie wyciągną chyba ,ze dziewczyny powiedza mi WON-:sorry2:ale nie sądze;-):-)takze pisz!!!czyli co-bylas u ginek ,czy beta!! GRATULUJE!!!!

a ja mam lebe-napisalam na poprzedniej stronie- dzieci spią!!!!!
 
Hej Jadzia i Bobomama!

Dla Was obu gratulacje!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Kochane w upalne popołudnie
Bobomama - gratulacje!!!!!!!
Ja mam dzisiaj zakręcony dzień - @ szaleje na całego, a w taki upał to masakra:wściekła/y: na dodatek mój tatus połamał sobie dzisiaj żebra...ehh....
I znów wszyscy nawiali...ehh...





 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry