reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
DSCN7568.jpg

Dziewczynki wrzucam moje i mężusia arcydzieło ;) trzymajcie dzisiaj kciuki by lekarz powiedział że jest wszystko ok.

Pozdrawiam was wszystkie i życzę udanego i spokojnego dnia. :-)
 
reklama
Dzień doberek :-)
Jadziu-gratulacje ooooooooooogromne. :-):-)

Mama-przepiekne te róże-też mi się marzą na pniu-ale u nas drooogie :wściekła/y:

Marylko-spóźnione, ale najszczersze życzonka urodzinowe. Oby szybciutko udało się zrealizować najważniejsze marzenie :-)

U nas po staremu-nio może poza faktem-że drzewo nadal działa :-D i jakoś tak wyszło że armia wcześniej wyruszyła na bitwę :-D zobaczymy co będzie ;-) jutro z teścikiem zaczynam-ciekawe co pokaże :confused:

Wstawać dziewczyny :-):tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczynki:)
Pamiętacie mój wczoajszy plan wieczoru? Nie wiek która napisała że może będę mieć posprzatane no i miałam:szok: Okazało się że mężus rano posprzatał!! A ż musiałam zadzwonić i powiedzieć jak bardzo go kocham:tak: Zostało mi tylko gotowanie i spacer z psiakiem:)) Ale żeby mi nie było za dobrze to u teściów zabili świniaka i mężuś mięcho przywiózł...:wściekła/y: A ja jestem straszna pod tym względem, bo na świeżo wszystko kroje na kotlety, sos i inne takie. Wszystko pakuję w małe paczuszki i podpisuę jakie mięso i na co. No i zeszlo nam do 23 (naszczęście juz bylo podzielone tak z grubsza) I dziś ledwo siedzę tak mi się spać chce:((

Jadzia chyba jeszcze się nie spotkałyśmy - więc witaj:)) I gratuluję pięknych 2 kreseczek:))

Mama masz dziś ginka tak?? Mam nadzieję że uda mi się doczytać co tam wypatrzył;-) Kciuki za 1 pęcherzyk:) Oczywiście przegapilam zdjęcia róż wiec jak możesz to napisz na której stronce to podglądnę:))

Bunia akurat przeczytałam o testach owu... Ja po owulce też mialam dwie kreski tyle że ta testowa byla juz jaśniejsza i to już jest negatywne. Owulkę miałam bo potem było cialko żólte w jajniku. I widzisz może to pzrez lutkę nie wychodziło... Jak teraz nie weźmiesz to napewno się uda:))

Jaewa kurcze bidulko ciągle chora:-( Nie mam pojęcia co Ci poradzić:(( Mam nadzieję że to resztki jakies i niedlugo przejdzie:) Nie daj się wstrętnemu chorubsku!

Miłęgo dnia:))
 
Witaj Monia nie moge sie poddac chorobie, przeciez za 2 tygodnie ja tez przystepuje do boju:-D
Ty z tym dzieleniem miesa jestes taka sama jak ja i moj S, tez zawsze wszystko opisujemy zeby jak sie zamrozi bylo wiadomo co i jak:tak:
No widzisz jakiego masz dobrego malza? Super ze nie musialas wszystkiego robic sama:-)
 
Wpadłam tylko się przywitać i życzyć przecudnego dnia!!!!!
U mnie pogoda przecudna i zamierzam ja w pełni wykorzystać, bo full roboty w ogrodzie, zatem czasu na "bb" niestety dziś nie znajdę, chyba, że z doskoku :-p Powera ciąg dalszy, więc do roboty!
Cumolki :*
 
Mama kwiaty PRZEPIEKNE! Ta japonska odmiana wierzby jest boska:-) Mam nadzieje ze latwa w uprawie? Jezeli tak to jak kupimy dom zasadze sobie pare takich, juz na nie zachorowalam!:-D Roze cudne i ten kwiat w doniczce na parapecie super wygada, jaka to odmiana?
Ja tez trzymam kciuki za Twoje pecherzyki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)


Macie moze jakies sprawdzone sposoby na poprawienie kondycji przy grypie, anginie, przeziebieniu?
U mnie dzisiaj slonecznie ale dosyc zimno.
Witam sie z Wami jeszcze raz chociaz spicie i do napisania jak wstaniecie dziewczynki ;-)
JAEWA- witaj kochana i dziekuje za komplement i za &&&.jesli chodzi o tą wierzbe -to nie jest ciężka w uprawie-tylko ją podcinam dość któtko na wiosne i potem do konca lata wyglada jak na zdjeciu-mam takie 2;-)co do kwiatow na parapecie to są begonie:tak:chcialam cos innego niz pelargonie;-):-)
jesli chodzi o Twoje gardlo to u nas jest taki syrop prawoślazowy-dziala oslonowo na gardlo i lagodzi-kosztuje 3 zl i jest super,ale nie wiem czy u Was bedzie:sorry2:Tobie rowniez milego dnia!!
Mama-przepiekne te róże-też mi się marzą na pniu-ale u nas drooogie :wściekła/y:

Marylko-spóźnione, ale najszczersze życzonka urodzinowe. Oby szybciutko udało się zrealizować najważniejsze marzenie :-)

U nas po staremu-nio może poza faktem-że drzewo nadal działa :-D
AGATEK- cześć-dzieki;-)ja za róże placilam po 42 zl za sztuke...no i skoro drzewo dziala to super:tak:trzeba to wykorzystać:-D:-D:-D
Cześć Dziewczynki:)
Pamiętacie mój wczoajszy plan wieczoru? Nie wiek która napisała że może będę mieć posprzatane no i miałam:szok: Okazało się że mężus rano posprzatał!! A ż musiałam zadzwonić i powiedzieć jak bardzo go kocham:tak:
Mama masz dziś ginka tak?? Mam nadzieję że uda mi się doczytać co tam wypatrzył;-) Kciuki za 1 pęcherzyk:) Oczywiście przegapilam zdjęcia róż wiec jak możesz to napisz na której stronce to podglądnę:))
MONIA- hejka -tak dzis mam ginek.na 13 wiec jak wyjde to zadzwonie do Bibinki i Wam napisze co tam slychac!!Róże są na 2594 stronie
i bardzo dobrze ,ze pochwalilas męża to Go zacheci do dalszej pomocy w domu:tak::-D:-D:-Dmój też bardzo pomaga!!wiec wiem jaka bylas zaskoczona ,az sie papa smiala,co-o tyle mniej roboty!!
JADZIA- piękności-i daj znać po wizycie:tak:
EWELINA-AGNIESZKA- witajcie!!

wszystkim życze udanego dnia i duuuzo slonka!!! [FONT=&quot]
buziakep9.gif
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Mama dziekuje za rade, bede musiala popytac w aptece. Ja dzisiaj leze w lozku, jestem oslabiona strasznie i bardzo mnie mdli...nie wiem moze to skutki uboczne antybiotyku. Spac mi sie chce i wogole sie czuje do d....:-( W piatek ide znowu do lekarza. To juz sie ciagnie prawie 3 tygodnie!:wściekła/y:
Kochana jeszcze raz powodzenia u gina trzymam &&&&&&&&&:tak:

Przepraszam juz Wam tutaj nie smece, ale musze sie troche pozalic. Moj S na wyjezdzie i nie ma mnie kto podogladac:zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam. Jak wczoraj pisałam mam w domu małą Zuzkę i pewnie będe niewiele. Ale zaglądam i podczytuje. U mnie upał. Życzę wam miłego dnia.
mama na której stronie zdjęcia
jadzia piekny teścik z ekstra grubaśnymi kreskami na pewno jest dobrze
 
reklama
WISIEŃKA- hejka!!fotki są na 2594 stronie:))opiekuj sie Zuzia-Zuzie są fajne;) żartuje-każde dziecko jest kochane!!

JAEWA- dzieki raz jeszcze-ja juz dzis bylam 3 razy w toalecie takie mam nerwy przed wizytą...mam nadziejeze jest po owulce....i pisz kochana-od tego tu jestesmy-niedlugo zaczynacie dzialania wiec choroba musi pójść won!!!!nie ma u Ciebie czeg szukać [FONT=&quot]
e040.gif
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry