reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
fajne z Was babeczki jak tak Was czytam dziś cały dzień (oczywiście jak tylko mam wolną chwile) i mam nadzieje dłużej z Wami zostać, nawet jak już poczniemy nasze drugie malństwo a mój mąż uważa, że to bedzie już w maju, ba nawet jest pewien i chce sie ze mną zakładac... mam nadzieje, że w tym wypadku ma racje hehehe...
 
reklama
witam :-)
ja dziś umieram , tak cholernie się czuję boli mnie pewnikiem lewy jajnik i cały bok do góry , :szok: ledwo dycham ,:-(.

ja mam dziś dokładnie to samo.

A ja siedzę i myslę i mam dylemat :sorry2::sorry2:

pysia, ja nie wiem, może jednak sprawdź jak to będzie pasować. Sama nie wiem... Najważniejsze, żeby tobie się podobało.

Maran-atha, chłopczyka majowego życzę, tzn majowej fasoleczki a lutowego synka.
 
dziewczyny mam do was pytanie bylam dzis u gina i powiedzial ze kolo 4 5 tygodni ale ze nic nie widzi jeszcze ze cos tam sie pozwijalo i tyle a ja sie go pytam czyli co ze serca nie ma nic a on ze nie ze jakies jajko musi peknac czy cos czy ktoras z was byla w tych tygodniach u gina i czy miala tak samo i caly czas podkreslal ze jak cos bedzie nie tak to mam sie zglosic do niego
 
asiuasiu nie mam pojęcia o co chodzi z tym pozwijaniem,pamietam ylko jak bylam w pierwszej ciąży,to na pierwszym usg lekarz powiedział ze widac tylko pusty pęcherzyk a płodu nie ma,to było ez włąsnie tak szybko,byłam strasznie wystraszona,ale wszystko dobrze się skończyło,poprostu ciąża była zbyt mloda.
A kiedy asz znowu iśc na usg???

bez sensu że nic nie wytłumaczył tylko podejrzewam ze Cie nastraszył,ci lekarze to też są cholery
aha dodam jeszcze ze w pierwszej ciąży na usg Fasolka była widoczna dokładnie 2 miesiące po ostatniej @. @ była 19 listopada a 19 stycznia mialam pierwsze usg i pierwszy raz widziałam moją córcię
 
Ostatnia edycja:
zapmarta dziekuje i Tobie też zycze by było po Twojej mysli no i w ogóle kazdej z nas...
 
asiuasiu nie mam pojęcia o co chodzi z tym pozwijaniem,pamietam ylko jak bylam w pierwszej ciąży,to na pierwszym usg lekarz powiedział ze widac tylko pusty pęcherzyk a płodu nie ma,to było ez włąsnie tak szybko,byłam strasznie wystraszona,ale wszystko dobrze się skończyło,poprostu ciąża była zbyt mloda.
A kiedy asz znowu iśc na usg???

bez sensu że nic nie wytłumaczył tylko podejrzewam ze Cie nastraszył,ci lekarze to też są cholery

nie on mi powiedzial ze niby to dobrze tylko mnie zdziwilo ze nic nie ma w sesie jakiegos zarodka a na usg mam isc 30 dopiero
 
no to chyba chodzi o to co u mnie było,u mni etez nie było zarodka ylko pusty pęcherzyk,ale 30 to troche długo,za tydzien góra 2 powienien Ci kazac przyjsc
 
wieczorek uznaję za bardzo udany :))

Sol widzę że lubisz rządzić tutaj heh :sorry2: :-D
asiuasiu nie martw sie na pewno jest okej! za wczesna ciąża i tyle

cóż ja ide do łóżeczka już:) chyba większość z was juz poszła.

Dobranoc kobietki
do jutra!


aaaa! jutro rano idę do ginekologa w końcu!!!! !! :-):tak:
 
PAULA25- ja widze,ze Ty jutro masz rocznice straty....tule:( ja mialam 6 rocznice 1 maja... zagladaj do nas czesciej!! :)) jakie imie dla synka??
mama tak jutro 1 rocznica straty naszego Aniołka :-( ja Ciebie też tulam bo mimo iż tyle czasu minęło to wciąż się pamięta i boli :-(
a dla drugiego synka wybraliśmy imię Karol :-)

Paula, szczęśliwego rozwiązania, planowałaś płeć, udało się trafić ?
zapmarta dziękuję :-) nie nie planowaliśmy płci...najważniejsze aby dzidzia była zdrowa! :tak:

Gratuluję wszystkim nowym mamom :-):-):-)
a za resztę trzymam kciuki!!! :tak:

Kinga ;-) powodzenia u gina!!! :tak:

Dobrej nocy :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:-)
Jestem mamą Wojtka. Synek ma już dwa latka i z mężulkiem stwierdziliśmy, że najwyższe pora na drugiego brzdąca:-D Więc rozpoczęliśmy staranka:-p
Już nie mogę się doczekać takiego drugiego malucha biegającego po domu:-D
Ja długo już o tym myślałam, ale czekałam aż mój M dojrzeje do tego sam i się udało!!!
Za długo nie musiałam czekać:-)
Sorki, że tak nie gramatycznie ale cieszę się, że do Was wracam....bo przez pracę już dawno mnie nie było...tzn nie mogłam być aktywna:zawstydzona/y:
Trzymajcie kciuki:-p a ja będę oczywiście za Was:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry