reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziękuję dziewczyny :))

Wiolu,
powiem szczerze, że bardzo dobrze:tak:
jedyne co, to rwie mnie miejsce po drenie, tak gdyby nie to, to rany w ogóle prawie nie czuję:tak:
jestem sama w szoku:-)

mykam jeść kolacyjkę,
miłego weekendu
 
Asionek kuruje kuruje... ;-)
Myśle ze dalej nie pójdzie... ;-)

no to trzymam kcuki zeby bylo oki :))

MAMA Kochana tulę :* wysyłam bobo myśli :tak: i nadal zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Asionku nadrobiłam i już jestem z Wami :cool2:

Ewula ja już spakowana i w gotowości, mam już opracowaną taktykę działania jeśli chodzi o szpital, jeśli w nocy, to mogę jechać do Wejherowa(30 km od Gdyni), a jeśli dzień i korki to jadę do szpitala w Gdyni(10 minut autobusem) :-) mam jeszcze ustaloną wizytę u ginka na 18 maja, ale zobaczymy jak to wyjdzie, na razie jest normalnie i nie mam jakiś objawów, że poród niedługo, jedynie syndrom Wicia Gniazda mnie męęęęęęczy :-D piorę na potęgę, prasuję, kupuję, myślę i ulepszam :-D:-D:-D

dobrze , ze torba juz spakowana :)))

Mloda macie juz z Just tsresa czy jeszcze nie ? :))

Witam i dziękuję za gratulacje:-)

a oto nasz Mały Wielki CUD:-)

jejku jaki sliczny !!! gratulacje raz jeszcze !! :)))
 
Just moja kuzynka co rok temu rodziła w tym szpitalu co ja bede rodzić powiedziała mi ze mam wziąść tak :
2 koszule jedną zwykła a jedną odpinaną do karmienia , podpaski ( ale połozne tam mają ) no papcie , szlafrok , majtki tetrowe , kosmetyki . A dla dziecka z 3 kaftaniki kosmetyki całą paczke pampersów .
Chyba o niczym nie zapomniałam... :-)
Mam o dwa dni szybciej wizyte :-)


Asionek ja mam ogromnego stresa ! ....
Dziennie się zastanawiam jak to bedzie czy dam rade?
 
Asionku stres chyba do mnie nie dociera jeszcze :sorry2: spędzam te dni bardzo leniwie, tzn kręcę się tylko w domu, tak na luzie, tylko czasem w nocy mam taki moment czuwania i sprawdzam brzuch :-D czy jest na miejscu :-D:-D:-D
 
Mamita no juz nie długo ;* ja chce juz ;-)
same synki no :-) klub piłkarski stworzymy ;-)

Just to ja mam znowu tak , ze jak dostaje mocnego kopniaka od Rafałka to zastanawiam się czy juz czasem nie rodze :-):-):-)
 
Mloda ja się wczoraj zastanawiałam, czy nie jechać na pogotowie, bo Remik sobie spał, a ja przez godzinę siedziałam jak na szpilkach, nawet do mamy zadzwoniłam zapytać co robić, więc wolę, że mnie kopał i dawał znaki :-D
 
reklama
Mogę się wygadać? Jak nie chcecie sobie psuć humoru to nie czytajcie :)

Jest mi dzisiaj beznadziejnie, nie wiem co się stało. W ciągu dnia jeszcze się jakoś trzymam, ale jak przyjdzie wieczór i jestem sama w domu to czuje się okropnie. Nie mam na nic siły- ani jeść, ani spać, nie mam siły się uczyć. Najgorzej jest się położyć do pustego łóżka, noc jest koszmarem - kładę się i wiem, że nie zasnę, że będę do 3 w nocy przewracać się z boku na bok. Staram się przed Łukaszem udawać, że jest dobrze, że sobie daje radę bez niego, ale nie jest łatwo. Koszulka już nim nie pachnie, przesiąknęła moimi perfumami :( Myślałam, że kto jak kto, ale ja dam sobie radę, że jestem silna, niestety bardzo się myliłam. Łzy kapią, a czas leci tak wolno... ;(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry