reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Pysia- czyli Marcelek zostaje??
super!!

Made no właśnie Kocurek tu takich słow używa a my tylko wyższe mamy:)))))
 
reklama
Kocurek - :-D nie "mimo wszystko", a umówmy się, że z czystej sympatii.....hahhahahaaaa
 
made wiesz reka po tyleczku to od meza wole:-)

hehe no to napewno :)) tez lubie ;))

Kocurek - hahahaaaaa kiedy ja mogę tylko czyczkami z Tobą wygrać :-p a brzucholek to byś pokazała, wiesz ? ;-) bo ja nie widziałam
Aaaaa.....i powiem Ci, że ja takie czyczki to dostałam dopiero w ciąży z synkiem i takie już zostały :-))))) Całe życie płakałam nad tymi wypierdkami :)))))))

A niech mnie...koktajl truskawkowy :-p uwielbiam. Może też się dam zaprosić...

oooo dobrze , ze napisalas , bo wszedzie czytam i kazdy mowi , ze po ciazy maleja jeszcze bardziej :szok: jakby sie tak stalo to juz tylko jakis przeszczep mnie ratuje hehe
chyba tez sobie truskawki zrobie :)

Cześć :-D

Dziewczyny byłam w lumpiku i kupiłam sobie cudowną kurteczkę, za jedyne 34 zł :-D pierze się i na jutro będzie jak znalazł :-)

A tak poza tym to śluz mam, apetytu nie, wszystko mi śmierdzi i pierwszy raz w życiu miałam zgagę :szok:

gratuluje kurteczki :))
a objawy to ty kochana masz juz niezle :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


i dla Mamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

i dla calej reszty rzecz jasna tez &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
pysia Marcel ślicznie... a na wypadek nieoczekiwanej zmiany płci??? :-p
 
Ostatnia edycja:
Pysia- z mężem dasz rade:)

Asionek -dzieki za &&&&&&&&trzymaj kochana z synkiem :)a u Was jakie imie wybrane??

Kocurek u Was Bartus lub Olga tak???

a u Made jakie typy??

Młodam hejka:)
 
mamitka - hahhaaaa ja żeby tak nie odstawać, to sobie mega szybkie google zainstalowałam :-D
 
mamitka - jak to będzie chłopczyk to prawdopodobnie Iwo, a jak dziewczynka, to Zosia, ale to żadne pewniki...jeszcze wszystko może się zmienić ;))))
 
Made gdzie tam wyjdzie, w środę wyjdzie, inaczej być nie może :-D a jak się okaże, że II krechy, to za te wizualizacje moja córka dostanie Twoje imię :-D
 
reklama
made :-):-) oj ja to miałam ciekawego biologa erotomana - eeech to były czasy oryginalnych i wyróżniających się profesorów...... Czy ja Wam mówiłam, że pierwowzorem dla nauczycielki z Włatcuw Móch (czy jak się to poprawnie pisze hahaha) była nasza wicedyrektorka "Sucha" z historii..?? :)))))))) Nie, żebym oglądała ten serial a propos :-p ale robią go porąbani ludzie z mojego genialnego liceum ;))))))))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry