reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nie wierzę... :-) a ten uśmiech to jakoś sam mi się szczerzy :-):-) To przez Twój awatarek!!!
 
Oby:-D

Gdzie Made i jej brzuszek??

Dzwoniłam dzisiaj do promotora i specjalnie dla mnie, poza kolejnością sprawdzi moją pracę i jutro mam dzwonić i się dowiedzieć czy jest git... A jak będzie to drukuje, zanoszę do oprawy i do dziekanatu :-)
 
Super - pamiętam jaka to ulga i radość :)))

A na mademoiselle musimy poczekać :-D
 
Rurka 3mam kciuki aby wszystko było ok;-)

alee mi sie chce spaćććććć...... ;-)

Oj nie ma tu nikogo :-(
to w takim razie ide na krótką drzemke ;-):-)

Bede później ;*
 
Ostatnia edycja:
hej jestem i ja :)
dzisiaj dzien duzooo lepszy niz wczoraj :)
bylam nad morzem , niezle sie opalilam i nawet popluskakal sie troche w morzu :)



Zobaczcie to:)))

sobota:
Zobacz załącznik 351329
Piękna wiosna:)))

niedziela w oceanarium:
Zobacz załącznik 351330

I teraz najlepsze:))))
Środowy poranek:)
Zobacz załącznik 351331

Zdjęcie zrobiłam przed wyjazdem z domu

wow niezle !! szok normalnie z tym sniegiem :/ wspolczuje i sle slonka :))

A u mnie też piękne słonko ;))))
Witajcie Kobietki :-D

Ale tu się wczoraj działo :szok: nasienie kaskadami tryskało :-D))))))))

Kocurek - kawę już wypiłam, śniadanko już zjadłam i zdążyło już mi być niedobrze :)))
Od wczoraj moja dzidzia tak dokazuje, że non stop mam uśmiech na twarzy. Co prawda ruchy poczułam w lany poniedziałek, ale od wczoraj czuję takie koziołki jak gdyby komisyjny z w-f'u zdawało :-)

super , ze juz takie ruchy czujesz :))

made ja w tym tygodniu poczułam pierwsze ruchy :))))
Myślę, że to to bo jak siedzę to czuję w brzuchu tak inaczej jak zawsze i jak dotknę ręką to kopniaki czuję czasem.... słodkie :zawstydzona/y:

gratuluje ruchow :))

Kocurek, ale odrobinkę nawet nie pół łyżeczki ;-)

A mama moja w szpitalu dzis, już po zabiegu, fachowej nazwy nie wiem, ale przepychanie żył czy jakoś tak,

zdrowka dla mamy !!

Jesu ale wy macie tempo!!!!!!!!!!!!!!1
Albo cisza jak makiem zasial a jak juz sie rozkrecicie to ciezko was nadrobic!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kochane ja 34 wiosny licze sobie i stad moje obawy. Wiem ze moze to nie koniecznie jest powod do zmartwien ale podejrzewam ze kazda z was miala takie na poczatku!!!!!!

mama witam sie cieplutko !!! Co u Ciebie słychac??

ja mlodsza niby jestem , a tez mam obawy ciagle jakies .. chyba to normalne jest :)


hej kobietki-ja też wpadam na chwilkę-dzisiaj lubuskie jest pod chmurkami, mi sie zapalenie zatok rozkręciło, właśnie się zastanawiam czy neo angin na ból gardła bym mogła wziąść bo tantum verde i bioparox nie działają za bardzo-tak się zastanawiam czy ja w ogóle mam szanse w tej ciąży być zdrowa?ehhhh......

wracaj szybko do zdrowia !! :))

Dzień doberek :-)
Wróciłam od gina :-)
I byłam po wypłatee nareście :-D




Kocurku no wyjaśniło się ;-)
Napisał mi rano ze tel zostawił w domu a po robocie był zmęczony...
Ale i tak mi tu coś śmierdzi... Ale cóż...
Rurka tez bym chciała zeby był juz czerwiec :-)

ehh faceci .... dobze , ze nic sie nie stalo !!

Ja jestem. Aż się zaczęłam martwić, mam taki śluz, że szok :szok:

hmm bol brzucha jak na @ , duzo sluzu .... no juz nic nie pisze :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& potrzymam za to :))
 
asionek ależ zazdroszczę!!! Tak bym już chciała te moje nadprogramowe pulchności poopalać :-D:-D:-D może wtedy się lepiej poczuję sama ze sobą :-p
 
Jestem:)
Brzuch boli coraz bardziej,robiłam test owu,już 3 a z dnia na dzień kreska coraz jaśniejsza....ja już nic nie rozumiem...
Poszłam ok 15 z młodą do lekarza,po 2 godzinach weszłyśmy.Szynę ma nosić jeszcze ok 10dni ale tylko do szkoły,w domu temblak.
Po 17 zawiozła dziewczyny do kreatywnej sali zabaw i miałam ten czas spędzić z mężem,niestety przez cholerną kontrolę musieliśmy w pracy siedzieć:((((
Nici z przytulanek i polepszenia humoru...
Jak już raz możemy dzieciaki oddać to coś wyskoczy:( Wykończę się psychicznie:(((((((((((((((
Jutro będę jeszcze bardziej zdołowana,mam psychoterapię a to mnie dołuje:(

Kurka,mało dzisiaj nas tu i mało pisane było:(
 
oliwka przepraszam, ale na cholerę Ci psychoterapia i rozdrapywanie wszystkiego.......
Według mnie jestes silną kobietą, mimo wahań nastroju..
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry