reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
aniula : ten przypadek-dziewczyna o ktorej piszesz to chyba JA. CZESC :)
mozesz robic test 2 dni przed @, mozesz 2 dni po... nie popadajcie w paranoje!!!! jak wam moge sluzyc za przestroge by nie robic testu przdd @ to OK - faktycznie robcie go kilka dni po. a wlasciewie to najlpeiej kilka - NASCIE tygodni po bo najwrazliwsze sa pierwsze 3 mce... wiec jak ma cos sie stac to lepiej rob test po 12 tygodniu :) wiesz o co chodzi ? :) pwoiem ci tylko ze jak ciaza ma sie nie utrzymac to czy zrobisz go chwile przed @ czy chwile po niczego nie zmieni w twojej swiadomosci...
dla spokojnych enrwow to trzeba poczekac do 12 tygdon,ia a wrecz porodu! a nie do daty @ !!!!!!!!!!!!!
 
reklama
aniula będę trzymać &&&&&&&&&&&& za Ciebie, żeby wszystko było jak mówi nasza mama05 "si" :-)

asionek nie martw się :no: BUZIAKI ;-)

Kolorowych snów wszystkim :-):tak::happy::yes::wink::laugh2::happy2: ... idę sobie Świat Nauki poczytać .... :)
 
Josephine masz zupelna racje ale sama wiesz jak to jest zwlasza jak sie czeka na ta swoja pierwsz upragniona ciaze od wielu miesiecy:) W sumie i tak juz czulam ze jakos inaczej sie czuje niz zwykle przed miesiaczka. Wiem ze jak ciaza ma sie utrzymac to sie utrzyma, ale ciekawosc zawsze jest ogromna:)
 
Dziewczyny mam do was ogromną prośbę. Kiedyś natrafiłam tu na link gdzie był kalkulator dni płodnych, ale to było kilkadzieswiąt str. wcześniej. Może któraś zna ten link i może mi go podać, będę wdzięczna:-)
 
jestem na chwile..

JOSEPHIN- wiem kochana o czym piszesz...........tule w Twoim bólu ..Ty wiesz..serce mamy bedzie pamiętać już zawsze................

AGAPA-zaraz Ci podam ten link..poczekaj chwile
ukochaj roczną Majke :))))))))

witam wszystkie wieczornie..

Wiek dziecka - Termin -prosze ...mam nadzieje,ze o To Ci chodzilo ??
 
Ostatnia edycja:
mamus : hej kochana moja :) dziekuje cie za wsparcie i tulania :) nie czytalam zbytnio watku od niedzieli, ale poczek mi donisol i kilka twoich psotow widzialam :)
no nic... bedziemy walczyc dalej:) nawet jakby mialo zajac 5 lat to i tak sie nie poddam
tylko najwyzej szafy pekna od ubranek dzieciecych, ktore zdaze nagromadzic :) jak bedzieb trzeba dokupie szafe, zmienie mieszkanie na wieksze, ale sie nie poddam hehe :)
 
Dobry wieczór ;)
przepraszam ze tak nagle zniknełam ale mamuśka musiała skorzystać z komputera:p:rofl2:
jej.. ale mam zgage massakra :-p

wpadłam wam zyczyć dobranoc;**:tak:
aaa i ucałujcie i zyczcie tez dobranoc od ciotki swoim dzieciaczkom :-):-)

Zajrze jutro przed praktyką ;) :-p

Karaluchy ( ; :-);-)

JOS nie poddawaj się! 3mam kciuki !;* kochana;) :-)
Agapa sto latek dla Majusi ;) niech rośnie zrowo i słucha sie mamusi ;):-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
aniula : ten przypadek-dziewczyna o ktorej piszesz to chyba JA. CZESC :)
mozesz robic test 2 dni przed @, mozesz 2 dni po... nie popadajcie w paranoje!!!! jak wam moge sluzyc za przestroge by nie robic testu przdd @ to OK - faktycznie robcie go kilka dni po. a wlasciewie to najlpeiej kilka - NASCIE tygodni po bo najwrazliwsze sa pierwsze 3 mce... wiec jak ma cos sie stac to lepiej rob test po 12 tygodniu :) wiesz o co chodzi ? :) pwoiem ci tylko ze jak ciaza ma sie nie utrzymac to czy zrobisz go chwile przed @ czy chwile po niczego nie zmieni w twojej swiadomosci...
dla spokojnych enrwow to trzeba poczekac do 12 tygdon,ia a wrecz porodu! a nie do daty @ !!!!!!!!!!!!!

i ja sie rowniez z toba zgadzam :)
co ma byc to bedzie i nie zmieni to czy test bedzie zrobiony wczesniej czy pozniej
to samo z kupnem rzeczy dla dzeicka , ja nie wierze w zabobony i tyle :)
i nie poddawaj sie , bo ja wiem , ze ty zaraz znowu w ciazy bedziesz :) i ubranka sie przydadza napewno !!!
buziaki ;)



aniula będę trzymać &&&&&&&&&&&& za Ciebie, żeby wszystko było jak mówi nasza mama05 "si" :-)

asionek nie martw się :no: BUZIAKI ;-)

Kolorowych snów wszystkim :-):tak::happy::yes::wink::laugh2::happy2: ... idę sobie Świat Nauki poczytać .... :)

dzieki Kocurek :) juz mi lepiej

Asionek31 wpadne na padziernikowki mam nadzieje za pare dni jak bede bardziej pewna:)

to zapraszamy i czekamy :)

dobrej nocki i jeszcze na jutro i nie tylko &&&&&&&&&&& i <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry