reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hmmm no tak... :laugh2: Pokręciłam trochę ... :tak:

Cykl z tabletkami to 21 tabletek + 7 dni przerwy = 28 dni
Ostatnią tabletkę biorę w czwartek 14.10.2010
Nowy cykl mam liczyć od:
a) piątku 15.10.10?
b) początku @ "z odstawienia" po tabletkach?
c) kiedy minie 28 dzień WCIĄŻ JESZCZE TRWAJĄCEGO tabletkowego cyklu, tj. 21 października?
 
reklama
Hmmm no tak... :laugh2: Pokręciłam trochę ... :tak:

Cykl z tabletkami to 21 tabletek + 7 dni przerwy = 28 dni
Ostatnią tabletkę biorę w czwartek 14.10.2010
Nowy cykl mam liczyć od:
a) piątku 15.10.10?
b) początku @ "z odstawienia" po tabletkach?
c) kiedy minie 28 dzień WCIĄŻ JESZCZE TRWAJĄCEGO tabletkowego cyklu, tj. 21 października?

No Kochana, pytania zamknięte, to ja uwielbiam:tak::-D:-D
a więc na moją blond główkę, to odpowiedź B jest prawidłowa...:tak:
choć zawsze mogę się mylić, gdyż nigdy nie brałam anty:sorry2: więc warto jeszcze zaczerpnąć opinii kogoś:-p;-)
choć zdaje mi się, że mam rację...
 
Dorotko- dobranoc :*
pamiętam o kibelku:-D:-D:-D
żartuję oczywiście;-)


Ja też już się zbieram, bo zaraz usnę na siedząco...
Dobranoc Sergi :*...
 
Jeszcze napisze sergi , ze na pewno od pierwszego dnia @ czy ona sama czy z odstawienia. Tyle , ze teraz nie licz cyklu tak jak przy anty tylko kochajcie się najlepiej co 2 dni, bo cykl bez anty może być inny niz ten z nimi. Często tez się plącze więc działajcie jak najczęściej i obserwuj sluz. Powodzenia i Miłych senków
 
Witam się we wtorkowy mroźny poranek. Dotarłam do pracy, doczytałam Was z wczoraj i zaraz idę zrobić sobie kawę - czyli plan minimum na dziś można powiedzieć że wykonany ;-)

Czy u Was też jest tak zimno? Jak szłam do pracy - na termometrze takim miejskim było (-1)!!
 
reklama
Witam wszystkie obecne:)
Ja juz po 2 kawusiach:( Od 4 nie mogłam spać... Pierwszą kawę "zmarnowałam" na odpisywanie na głupie meile i nawet nie zdążyłam się nią nacieszyć:wściekła/y: Meile służbowe i to od ludzi z którymi miałam kontakt telefoniczy i tłumaczyłam co i jak zrobić a oni dalej swoje głupoty poprzysyłali:angry:

Sergi jak dla mnie też B:)

Kat u mnie zimno i mgła:((
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry