reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Musiałam na chwilę uciec do kolegi uzupełnić papiery odnośnie tej stłuczki i wypełnić formularze - boże - jakie głupoty tam każą wymyślać to szok :no: Chyba z 7 razy musiała przepisywać oba numery rejestracyjne i musiałam malować mapkę zdarzenia :sorry: :-D

ewcia - niespodzianka jutro może będzie bo muszę poczekać na odpowiedź :tak:

krakowianka - ale w Alu stelaż sam waży 7 kg a Espiro czy Symbio ważą tyle stelaż + spacerówka :-p Oglądałam go już wcześniej, ale jakoś nie podoba mi się za bardzo - taka krowa :-p


Spadam jeść i spać bo padam na pyszczek

Dobranoc wszystkim staraczkom i brzuchatkom :tak:
A staraczkom życzę owocnej nocy :-D


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Kochane, wpadłam tylko życzyć Wam dobrej nocki. Zjechana jestem po pracy i nie mam siłki... :sorry2: Śpijcie dobrze! Jutro wolne to więcej poklikam!
 
krakowainka - Graco Symbio stelaż ze spacerówką waży 7.5 kg :tak: pytałam w trzech sklepach żeby potwierdzić :tak:


Spadam porobić porządki i kładę się spać :-)
Dobranoc :-)
 
sergi - przepraszam - bo do mnie trzeba pm pisać bo ja ostatnio zamotana jestem :sorry: ale cykl nowy zaczynasz czy jak bo nie wiem jaki suwaczek wstawić - napisz mi priva bo już spadam to jutro uzupełnię tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry