reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MLODA no zaraz nie chciała:) nie wzięłam telefonu, a że nie wprowadziłam Cię jeszcze to i nie wiedziałam kto:) Miałam sprawdzić, czy to nie Ty, alem se zapomniała:))
 
reklama
Ja zaczynam od nowa bo 23.09.2010 poroniłam i po @staramy się na nowo...

Renia my niestety musimy odczekać 3 miesiące (bo to 2 poronienie :()- obecnie jeszcze jedna @ i możemy działać.
a to jeszcze nie dostałaś @??

Kyra hm... no to mogło by być ciekawe :D :pPP hihihi. nie teraz nie, prędzej tak do południa, jak wydziergam chwilke w pracy :)
 
Ostatnia edycja:
Cos mi się kompletnie cykl rozlegulowal, bo termin na @ mialam na sobote a przed chwila patrze-plama:szok::confused: Zawsze mialam regularny a teraz ...:dry:
 
Kto mi pomoże? Zrobilam sobie suwaczek i nie umiem go wkleić...doszłam do edytuj sygnaturę...a nie chciałabym usunąć tego co już mam jak będę wklejać nowy...to gdzie mam wkleić ten adresik?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry