reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam wieczorkiem...

odwiesili śledztwo w sprawie Maciusia...
Zapewne wkrótce będzie opinia biegłych o ile już jej nie ma...
Tak bardzo się boję...
Mam nadzieję, że ten ****** zostanie ukarany...
 
reklama
WISIENKA nie mam jeszcze typowych mdłości, tylko mnie niekiedy przymula, natomiast mam przypadłość od paru dni naadmiaru śliny- dosłownie budzę się przez to w nocy...
Trzymam za Ciebie kciuki- M U S I być dobrze!

MAMA najgorzej bo w rezultacie znów nie byłam u lekarza i umówiłam się już w innej przychodni na przyszły poniedziałek...to chyba trochę długo, a mnie ten antybiotyk prześladuje...ale staram się być dobrej myśli...

Mam siatkę natki pietruszki do mrożenia (tylko majpierw musze to umyć i pokroić) i siatkę małych pietruszek do obierania i suszenia- chyba wykorkuję...Może któraś chce pietruszkę na zimę???

Mój mąż maluje nam dziś sypialnię w domku:)) nie mogę uwierzyć, że za tak niedługo zamieszkamy po tej naszej tułaczce u siebie...
 
EWCIA jestem z Tobą i mam nadzieję, że sprawiedliwość dosięgnie tego, który Wam to zrobił...

MLODAM!!!!!kopę lat!!!! Czy mój mail doszrdł do Ciebie, bo mi się coś porębało :rofl2: w skrzynce?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry