reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MONIA26- tule....oby nastepny cykl byl Twój...
MARCEPANEK- jakoś mi sie nie spieszy do testowania po ostatnich przejsciach....
MARY-BETH- troszke luzu w pracy :))
wisieńka- PRZYJEMNYCH ZAKUPÓW:)
 
reklama
vjolka - Wszystkiego najlepszego :-D

dorotka - masz pw :-p

marcepanek - a możesz coś podpowiedzieć w jakiej to jest kwestii? bo tak łopatologiczne to mniej niż więcej mogę to przetłumaczyć że chodzi o celowe uszkodzenie mięśnia trójgłowego .............- na pewno dobrze przepisałaś ? :sorry:

monia 26- skąd dokładnie jesteś?


Ja spadam na urodzinki siorki - bardzo nie bardzo mi się chce tam iść ale cóż począć :sorry: Najchętniej posiedziałabym sobie w domu i nawet się pouczyła ale cóż :-p Do zobaczenia później i będę miała może niespodziankę dla ciężarówek i staraczek z tego wątku :tak:
 
MARY-BETH- troszke luzu w pracy :)

Krzysia - hej popoludniowo! A no luzik... :-) Znaczy tak na przemian, ale ogolnie spokojnie z czego sie ciesze, bo jak nawal roboty, to potem czuje w nogach, ze szok! No i moge poklikac z Wami jak luzniej. :tak::rofl2: A jak Ci dzien mija? Z noga Toma lepiej?

Sol - milej imprezki mimo wszystko! ;-)
 
Ostatnia edycja:
SOL- PRZYJEMNOŚCI:)
MARY-BETH- lepiej bo dzis szybciej juz chodzi ,choc nadal kuśtyka...teraz wciagnelam rybke z piekarnika,za godzinke kapanie dzieci i wieczor dla siebie:))
 
marry pogłaskany ;-) no i fakt nuda choć Tomi potrafi mile zaskoczyć ;-)
mama domyślam się ,i na razie czekam na brak ,a potem sama wiesz...
sol na wypisie z szpitala takie coś mi lekarz walnął bo od małego mam z biodrami i jak miałam 15lat trafiłam do szpitala bo nie mogłam na nogę stanąć ani nic bo w biodrze strzeliło. I teraz mi to w ciąży nawraca a ,nie mogę mieć RTG z wiadomej przyczyny. I jak będę szła do Gina to muszę mu powiedzieć co to tam miałam ;-) a na razie mam tylko to bo siostra mi to prześle plus zdjęcię. Zastanawiam się czy ma to wpływ na poród i takie tam. Ale wygląda to tak że w kości biodrowej mam ubytek pół okrągły i lekarze byli tym zdziwieni.
 
Ostatnia edycja:
Hej :)

Dzisiaj oczywiście każdy w pracy mnie walic w mojego palucha niechcacy :crazy: Ale jakos żyje i dotarłam do domu. Patrykma znowu kaszel :baffled::baffled:Wykończa nas te choróbska :dry:
 
Witam Was
jakieś dziwne rzeczy tu się wczoraj działy

kyra - jeszcze raz gratki

doczzytałam Was i muszę zmykać dzieciaki wykąpać.
 
No witajcie jeszcze raz!
Popołudniu napisałam Wam wynik jak wracałam do domu z pracy autem, ale, że mnie zemdliło...to już nie pisałam więcej:)
Poszłam dziś do lekarza się zarejestrować- zawsze były do niego kolejki, ale ciążowe szły jakoś w pierwszej kolejności, a on mi mówi, że już nie ma miejsc, przyjął dziś już 40 pacjentek i żebym poszła do innego lekarza, gdzie są mniejsze kolejki...przykro mi się zrobiło- chodzi człowiek do jednego lekarza, na niego jestem zdecydowana, a tu jak zachodzę w ciążę on mnie wysyła, żebym sobie poeksperymentowała:(

V_JOLKA wszystkiego naj naj na urodzinki:)~

WSZYSTKIM dzięki za gratulacje:)) chyba ładny ten wynik wyszedł zważywwszy, że to między 5 i 6 tygodniem?

WSZYSTKIM POTZREBUJĄCYM dużo czarodziejskich fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MAMA wszystko napewno będzie dobrze, nie martw się:) czekamy cierpliwie...
 
Hej kochane. Zakupy ledwo wtachalismy do domu. Na cały tydzien + chemia. Jej jak ta kasa idzie.
Kyra szybko bidulko dopadają Cię mdłości, gratki jeszcze raz. Dziekuję za fluidki bardzo sie przydają.
U mnie znów plamienia wśródcyklowe. Wkurza mnie to, pewnie znów nici ze staranek. Juz dzis prawie umówiłam sie do gina ale stwierdziłam , ze poczekam jeszcze trochę, jak mówiłam do końca cyklu i jak znów @ nie przyjdzie zapisze się do niego.
Musia współczuję kochana
 
reklama
KYRA- dziekuje Ci kochana-i pewnie ,ze wynik piękny !!!!
majqa- NO CZASEM TAK SIE DZIEJE... moje juz wykąpane ,najedzone i w lozkach-wlasnie ich polozylam...

MUSIA- polecam syrop MIOBIO na kaszel-super dziala...kupilam przypadkiem w tamtym roku i jak trzeba to kupuje teraz:)zdrowka dla Synka!

WISIENKA- dobrze,ze zakupy udane ,ale skoro dopiero wrociliscie t moze dzis nie zadzwonie...Ty musisz rozpakowac a ja za godzine M jak milosc...chyba ,ze masz chwile :))
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry