reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
MARCEPANEK- dziekuje ;-)
DOROTKA- czesc kochana,fajnie,ze Malutka tak ladnie rośnie:tak:

KYRA,JOL- gratki bety-skubane szczesciary:-D:-D:-D:-Dja tez chcę:sorry2:

ZAPMARTA- my tez 5w1 szczepilismy nasza dwojke:tak:

i zapomnialam co to ja jeszcze chcialam:baffled:
 
Marcepanek no nie wiem , ja zawsze miałam troche większy brzuszek i kształt ciążowy - przez co już nie raz nie dwa mówili że w ciąży jestem i teraz też no nie wiem nie wiem a jak mówie K że sie nie spodziewałam takiego brzucha na tym etapie to sie mnie glupio pyta czy myslałam ze będe chudła i ze jego dziecie miejsca potrzebuje - ehhhhhh facet :)
 
Cześć dziewczynki :-)

Znowu troszkę mnie nie było na BB.
@ dziś przylazła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tak jak się spodziewałam. Te spóźnienia zawsze mi dają taką nadzieję, mimo, że wiem że na razie się raczej nie uda ze względu na słabe nasionka :-:)-:)-( Mąż się leczy antybiotykami, walczy z tą bakterią. I za 2,5 mca kontrolka "żołnierzyków". A mój cykl prawdopodobnie się teraz wydłużył ze względu na zwiększone hormony tarczycy, które przyjmuję. Już nie raz tak miałam. Kurcze, dłużej będzie się czekać na @ :-( Było 28 dni, teraz 33 i już raczej tak zostanie. Poza tym z moich wykresów wynika, że moja faza lutealna trwała obecnie 17 dni. Jak myślicie? To mogą być jakieś zaburzenia??? Czy to nie za długo???
Owulację miałam w 15 dc, potem skok temp. no i okres wyższych temp. trwał 17 dni. Hmmmm.....

Kolejny cykl i kolejna nadzieja.

kyra, ogromne oficjalne gratulacje!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D
 
v_joluś nie zamaco zajajco ;-) heh ;-)
marylko naszej maggy też szybko wyskoczył brzusio ;-) A ja niestety nie mam jeszcze brzusia :-(
monia tule Cię kochana i &&&&&&&& za następny cykl
mamuś a Ciebie przywiąże do kaloryfera byś przez te 5dni wytrzymała ;-)
Mam problem potrzebuje przetłumaczyć diagnozę lekarską ,oczywiście w łacinie jest może któraś coś mi podpowie?
Laesio m. quadricipitis fomoris sin.
Sol kochana może
Ty wiesz?
 
Witajcie kochane. Własnie wróciłam z pracki i po dzisiejszej kilometrowej masakrze padam. Czekają mnie jeszcze zakupy a potem dopiero wolne. pozdrawiam wszystkie mamy przyszłe, w trakcie i obecne.
Na pierwszy rzut oka widze Marcepanka i kochana witaj i ciesze się, ze tu jesteś znowu!!!
 
reklama
Hej!

Witam sie z pracy! :-):-)

Marcepanek - heeeej! Wieki Cie nie bylo! Jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze odpoczywasz, choc domyslam sie, ze to nudne... Sciskam Cie i zdrowka zycze! Poglaskaj brzuszek! :happy:

Monia 26 - przykro mi z powodu @, ale nie poddawaj sie! Na kazda z nas przyjdzie pora! :tak:

Marylka - super, ze utarg na dzis wyrobiony, ale zycze Ci, zeby byl jeszcze wiekszy!!! :tak:

Martusia - aaaale super, ze maluch daje czadu! :happy::happy: Wyglaszcz go tam ode mnie. :-) A Ty kochana juz niedlugo zobaczysz swojego maluszka! Szybko zleci do porodu. :tak: Mam nadzieje, ze sie tam w pracy nie przemeczasz za bardzo!

Kyra - przepiekna betka!!! Gratuluje z calego serducha! Slij nam tu fluidki! :happy:

Dorotka - witaj mamusia! Jak samopoczucie? :happy: Mam nadzieje, ze dobrze i u Ciebie, i u dzidziusia!

Wisienka - odpocznij, kobitko! :tak: Udanych zakupow i udanego odpoczynku!

Sle buziaki wszystkim babeczkom!
Ja masakrycznie duzo pracuje, biore wszystkie zmiany, jakie moge. Kasy zarobie kupe, ale tez zupelnie odegnalam mysli od staranek (no prawie :-D). :tak::rofl2::-) W sumie chyba dzieki Wisience wiem, ktory mam dzien cyklu, bo leb w leb idziemy w tym cyklu. :tak::-D:-) No, chyba ze kukne w kalendarz. I tak zdrowiej jest dla mnie, bo mi prawie odbilo po ostatnim cyklu... :-(

Vjolka - 100000000000000 latek!!! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek!!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry